پخش زنده حق در اینجا به عنوان SpaceX راه اندازی فضانوردان ناسا به فضا

  • ناسا و اسپیس ایکس راه اندازی خواهد شد یک ماموریت تاریخی به ایستگاه فضایی بین المللی امروز در ساعت 4:33 p. m. EDT.
  • یک SpaceX Falcon 9 موشک را حمل SpaceX خدمه کپسول اژدها به ISS از مرکز فضایی کندی.
  • راه اندازی خواهد شد زنده جریان آنلاین و شما می توانید قبل از راه اندازی پوشش و راه اندازی خود را حق در اینجا.

ناسا و اسپیس ایکس در حال ساختن تاریخ است. آژانس فضایی تجاری خدمه برنامه به دنبال راه اندازی فضانوردان به فضا و SpaceX خدمه اژدها است که در مورد به تحقق آن وعده برای اولین بار. راه اندازی برگزار خواهد شد که از مرکز فضایی کندی در فلوریدا است که برای برنامه ریزی 4:33 p. m. EDT و این احتمالا بزرگترین ناسا رویداد در حافظه اخیر است.

به عنوان شما می خواهم انتظار از هر دو ناسا و اسپیس ایکس را راه اندازی است که زندگی جریان بنابراین هر کس می تواند لذت بردن از این لحظه تاریخی از آسایش خود را از نیمکتها. وجود دارد چندین سیستم عامل که در آن ناسا میزبانی یک جریان از این رویداد از جمله یوتیوب و کشش اما خوش شانس برای شما, شما همچنین می توانید تماشای آن را حق در اینجا.

جریان زندگی می کنند برنامه ریزی شده است برای شروع و جلوتر از واقعی راه اندازی. یوتیوب پنجره زیر باید به بالا و در حال اجرا با قبل از راه اندازی برنامه نویسی شروع 12:00 p. m. EDT.

هنگامی که زمان می آید در نهایت ما را ببینید SpaceX Falcon 9 rocket حمل SpaceX خدمه کپسول اژدها آسمان. این فضاپیما به مقصد ایستگاه فضایی بین المللی که در آن ارائه خواهد شد فضانوردان ناسا رابرت Behnken و داگلاس Hurley. این دو باقی خواهد ماند در ایستگاه فضایی برای جایی بین چند هفته و چند ماه با توجه به آنچه ناسا تصمیم می گیرد پس از آنها می رسند.

این واقعیت است که SpaceX تسهیل این اولین crewed راه اندازی از خاک آمریکا پس از عصر شاتل فضایی می آید به عنوان یک بیت از تعجب و حداقل برای کسانی که علاقه بوئینگ و آن Starliner به ضرب و شتم ایلان شرکت به پانچ. ناسا استخدام شرکت ها به توسعه خدمه قادر به فضاپیما و اوایل برآورد پیشنهاد بوئینگ بهتر بود-مجهز به تحقق ناسا خواسته است.

که اتفاق نمی افتد…. همه در همه ، بوئینگ تا به حال یک زن و شوهر از سال اخیر خود را شکست, برای ارسال Starliner به ISS بدون یک خدمه تضمین است که SpaceX خواهد این فرصت را به ارسال یک crewed ماموریت اول. در ضمن بوئینگ هنوز برای تکمیل آن بدون سرنشین ماموریت قبل از ناسا اجازه خواهد داد که آن فضانوردان به پا داخل Starliner.

قبل از امروز راه اندازی ناسا شده بود مجبور به پرداخت روسیه برای صندلی سرنشین آن موشک سایوز عازم ایستگاه فضایی و یا از دست دادن آمریکا حضور در فضا به طور کامل. هنگامی که خدمه اژدها باعث می شود آن را بازگشت به زمین با خیال راحت ناسا در نهایت باید یک فرصت برای ثبت نام در آن و تایید آن را برای استفاده در آینده به آژانس فضایی آزادی خود را ارسال فضانوردان به فضا را هر زمان که آن را می خواهد.

منبع تصویر: Thomas Lammeyer/imageBROKER/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im