• ناسا و اسپیس ایکس در حال تنظیم به تاریخچه راه اندازی شده توسط فضانوردان از خاک ایالات متحده آمریکا برای اولین بار پس از عصر شاتل فضایی.
  • این ماموریت را به فضانوردان ناسا داگلاس هرلی و رابرت Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی برای اقامت تا چند ماه.
  • این آخرین گام برای SpaceX قبل از خدمه اژدها گواهی شده است برای استفاده توسط ناسا.

ناسا اولین تلاش برای پرتاب فضانوردان آمریکایی از خاک آمریکا در تقریبا یک دهه fizzled از قبل از آن حتی می تواند شروع در روز چهارشنبه. راه اندازی SpaceX خدمه اژدها نامیده می شد با فقط چند دقیقه برای رفتن به دلیل آب و هوای بد و شرایط مجبور آژانس فضایی به فشار راه اندازی به روز شنبه.

در حال حاضر به عنوان قبل از ما به انگشتان ما عبور و امیدواریم که راه اندازی می توانید به عنوان برنامه ریزی شده. آب و هوا به نظر می رسد تقریبا همان است که آن را قبل از چهارشنبه راه اندازی تلاش نشان می دهد که ما ممکن است در فروشگاه برای یکی دیگر از گذشته-دوم تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه برای ارسال SpaceX را فالکون 9 و خدمه اژدها آسمان.

راه اندازی خواهد شد زندگی می کردند جریان بر روی سیستم عامل های مختلف از جمله تلویزیون ناسا در یوتیوب و یا کشش ناگهانی. جریان برنامه ریزی شده است برای شروع در ساعت 11:00 a. m. EDT هر چند واقعی راه اندازی نمی گیرد تا 3:22 p. m. EDT. شما می توانید قبل از راه اندازی پوشش و رویداد خود را از طریق جاسازی شده یوتیوب پنجره زیر.

از قبلی ما راه اندازی پوشش:

هنگامی که زمان می آید در نهایت ما را ببینید SpaceX Falcon 9 rocket حمل SpaceX خدمه کپسول اژدها آسمان. این فضاپیما به مقصد ایستگاه فضایی بین المللی که در آن ارائه خواهد شد فضانوردان ناسا رابرت Behnken و داگلاس Hurley. این دو باقی خواهد ماند در ایستگاه فضایی برای جایی بین چند هفته و چند ماه با توجه به آنچه ناسا تصمیم می گیرد پس از آنها می رسند.

این واقعیت است که SpaceX تسهیل این اولین crewed راه اندازی از خاک آمریکا پس از عصر شاتل فضایی می آید به عنوان یک بیت از تعجب و حداقل برای کسانی که علاقه بوئینگ و آن Starliner به ضرب و شتم ایلان شرکت به پانچ. ناسا استخدام شرکت ها به توسعه خدمه قادر به فضاپیما و اوایل برآورد پیشنهاد بوئینگ بهتر بود-مجهز به تحقق ناسا خواسته است.

که اتفاق نمی افتد…. همه در همه ، بوئینگ تا به حال یک زن و شوهر از سال اخیر خود را شکست, برای ارسال Starliner به ISS بدون یک خدمه تضمین است که SpaceX خواهد این فرصت را به ارسال یک crewed ماموریت اول. در ضمن بوئینگ هنوز برای تکمیل آن بدون سرنشین ماموریت قبل از ناسا اجازه خواهد داد که آن فضانوردان به پا داخل Starliner.

با آب و هوا هم هنوز 100% مطمئن باشید چیزی که هنوز هم وجود دارد یک فرصت معقول است که این ماموریت را به تاخیر هنوز دوباره. اگر که اتفاق می افتد پشتیبان گیری راه اندازی پنجره یکشنبه است. اگر شنبه راه اندازی است به نام خاموش که پشتیبان پنجره استفاده می شود و ناسا و اسپیس ایکس را مجبور به رفتن را از طریق تمام مراحل یک بار دیگر. ما خواهید بود با عبور از انگشتان ما که نمی افتد.

منبع تصویر: SpaceX

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im