سازمان دیده بان زندگی می کنند به عنوان دکتر Anthony Fauci شهادت در مورد بازگشایی امریکا

  • Dr. Anthony Fauci و سلامت بالا مقامات حضور در بهداشت و درمان مجلس سنا جلسه کمیته روز سه شنبه برای بحث در مورد برنامه ای برای بازگشایی, ایالات متحده است.
  • دکتر Fauci روشن ساخته است که بازگشایی سرعت بیش از حد خواهد شد در نتیجه “نیازی درد و رنج و مرگ است.”
  • جلسه شروع شد و ساعت 7 صبح PT / 10 AM همکاران در روز سه شنبه, آوریل 12th.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در هفته های اخیر NIAID مدیر و کاخ سفید Coronavirus نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci شده است مورد اعتماد ترین صدا در رمان coronavirus همه گیر در ایالات متحده است. ما دیده ایم او را در رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات در بحث نشان می دهد guesting در پادکست ها و حتی به تصویر کشیده شده توسط براد پیت در شب شنبه زنده. اما در صبح روز سه شنبه خواهیم او را در ظرفیت های مختلف به عنوان دکتر Fauci و سه نفر دیگر از دولت آمریکا مقامات بهداشتی شهادت خواهد داد قبل از اینکه کمیته بهداشت مجلس سنا به بحث در مورد این بیماری همه گیر و ما چگونه باید اقدام.

در علاوه بر این به دکتر Fauci سنا نیز نامیده می شود بر CDC مدیر رابرت Redfield, FDA, کمیسر Stephen هان و HHS معاون وزیر برت Giroir برای شرکت در یک جلسه با عنوان “Covid-19: با خیال راحت برگشت به محل کار و بازگشت به مدرسه.” جلسه شروع شد و حدود ساعت 7 صبح PT / 10 AM ET on May 12th, و شما می توانید آن را در جاسازی شده یوتیوب ما را گنجانده ام زیر و یا در مجلس سنا ،

ما باید منتظر شنیدن شروع به دیدن آنچه که همه کارشناسان بهداشت و درمان مجلس سنا جمع آوری شده باید بگویم در مورد بازگشایی این کشور اما در یک ایمیل به نیویورک تایمز روز دوشنبه شب Fauci گذاشته و از آنچه که در اصل خود پیام و هشدار به مردم ایالات متحده است.

“عمده پیام است که من مایل به انتقال به سنا HLP کمیته فردا این خطر تلاش برای باز کردن این کشور در موعد مقرر” Fauci نوشت. “اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به: ‘باز امریکا دوباره” پس از آن ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور. این را نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی است.”

این پیام از دولت فدرال شده است مبهم در هفته های اخیر به حداقل می گویند. از یک سو CDC دستورالعمل آن را روشن است که بسیاری از کشورهای که آغاز روند بازگشایی اقتصاد خود را هنوز به دیدار با معیار های است که می تواند بازگشایی بهتر است. از سوی دیگر تهمت و بسیاری از مقامات جمهوری خواه تحت فشار بوده اند متحده به بازگشایی در اسرع وقت اجتناب داده است.

بیشتر مسائل پیچیده دکتر Fauci قرار است در قرنطینه پس از در معرض بودن به یک فرد است که آزمایش مثبت برای COVID-19 و تنسی سناتور لامار الکساندر در حال رفتن به ریاست این جلسه از راه دور با توجه به اینکه در قرنطینه خود را پس از یکی از کارکنان تست مثبت است.

منبع تصویر: Alex براندون/AP/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>