سازمان دیده بان Danny Trejo نشان دادن عشق خود را از ‘Animal Crossing: New Horizons’

  • Animal Crossing: New Horizons تبدیل به یک فرهنگ پاپ سر و صدا ضربه پس از انتشار آن در اواسط ماه مارس فقط به عنوان بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس در نظر گرفتن نگه دارید در ایالات متحده است.
  • نینتندو تعویض بازی به سرعت تبدیل شد به خیالبافانه سرگرم کننده, همه ما نیاز به حق در زمان ما مورد نیاز است.
  • این بازی آنقدر محبوب است که آن را برداشت تا برخی از مشخصات بالا و تعجب آور طرفداران مانند بازیگر Danny Trejo.

گفته شده است بارها در حال حاضر اما چند فرهنگ پاپ خلاقیت برخوردار بوده اند و بیشتر مناسب راه اندازی لحظه ای — مهم نیست که اگر شما در حال صحبت کردن در مورد هر چیزی از آهنگ ها به برنامه های تلویزیون برای خیلی بیشتر از نینتندو جهانی بازی احساس است Animal Crossing: New Horizons.

آن را پرورش خلاقیت و شادی و خیالبافانه آرام در لحظه ای که کل جهان تقریبا به هم ریخت با تشکر از coronavirus بیماری همه گیر. ما نمی تواند مسافرت و یا تعطیلات دیگر — هک ما نمی تواند حتی سفر کردن خیابان به خانه یک دوست و یا به مکان هایی مانند رستوران یا سینما — اما ما می تواند گرفتن سریع دودو پرواز هواپیمایی برای دیدار دوستان ما’ سلیمان علاوه بر خوشحالی در حال اجرا طول خود ما ترا-تشکیل و گوش دادن به K. K. کشویی آخرین مربا در طول راه. Animal Crossing: New Horizons آنقدر محبوب است که آن را نیز به دست آورد برخی از شگفت انگیز و مشخصات بالا طرفداران مانند نیویورک که کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز — و معلوم بازیگر Danny Trejo که دقیقا هر کسی ایده معمولی پرنیان با تشکر از همه اش سخت-مرد فیلم نقش.

در ویدیو زیر شما می توانید ترجو راه رفتن آدم نیکرسون — شرکت میزبان از Gary Whitta را در بازی نشان می دهد بحث حیوانات صحبت کردن در اطراف جزیره خود را که شامل یک شایان ستایش نماد ترجو خود را کامل با شرط موهای صورت و همچنین به عنوان یک حیوان عبور نسخه از عضله که این محل در ونیز کالیفرنیا که در آن ترجو استفاده می شود به کار کردن. آن را نیز فوق العاده خنده دار به تماشای ترجو به طور مداوم متوجه او نیاز به انتشار برخی از پروانه ها را به اتاق خود را در مورد موجودی.

من نمی دانم اگر او را نگه دارید تا این فیلم “خاطرات” اما من قطعا امیدوارم. آن را نیز بسیار سرگرم کننده برای مثال جهت شنیدن ترجو خر خر کردن در نا امیدی همان راه همه ما هنگامی که در تلاش برای گرفتن ماهی و مانور خط ما فقط در راه حق در مقابل ماهی به طوری که آنها شنا کردن را به طعمه. جزیره خود را حتی یک ترجو را Tacos ماکت با بازیگر تعمق چگونه او ممکن است گسترش آن را در نهایت.

سر را به Gary Whitta کانال یوتیوب و او را دنبال اگر شما می خواهید را به مطمئن شوید که برای هشدار به آینده قسمت از “دنی خاطرات.” همه از این است که مطمئن شوید که برای کمک به این بازی نگه دارید تا بتوانند با کسب محبوبیت با گزارش اخیر برآورد که افق های جدید در حال حاضر در صدر 10 میلیون دانلود که می آید پس از نینتندو گزارش در ماه مه که تقریبا 12 میلیون نسخه از این بازی فروخته شده بود در دو هفته اول آن.


بازیگر Danny Trejo مشتاق است “Animal Crossing: New Horizons” بازیکن و فن. منبع تصویر: imageSPACE

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>