WarnerMedia جان HBO Go, برنامه زنده باد HBO حداکثر

HBO حداکثر به یک راکی شروع با توجه به شرکت های گیج کننده نمونه کارها. به سادگی قرار دادن وجود دارد بیش از حد بسیاری از خدمات تحت “HBO” تگ که نه تنها دچار سردرگمی مشتریان بلکه باعث می شود آنها را متمایز.WarnerMedia است آگاه از مسائل ایجاد شده و با داشتن سه خدمات مختلف به نام HBO پس از آن گام برای روشن شدن این سردرگمی است. آن را سخت به بسیار موفق هنگامی که شما در حال تلاش برای انجام بازاریابی برای خدمات خود را اگر آنها به نام HBO, HBO Go, HBO Max و HBO در حال حاضر.

بنابراین آن را آسان تر برای مشتریان و برای آن بخش بازاریابی به تمایز بین این خدمات HBO برش بر روی برنامه های شما نیاز به نصب. پس از راه اندازی آن, جدید, جریان, خدمات, HBO حداکثر در ماه مه WarnerMedia گروه ساخت برخی از تغییرات به نمونه کارها خود را.

تا به حال این شرکت ارائه به مشتریان در دو نرم افزار – HBO در حال حاضر و HBO Go, اما که باعث برخی از سردرگمی در میان کاربران است. بسیاری از ویژگی های ارائه شده توسط این برنامه ها با هم تداخل دارند بنابراین واقعا وجود دارد هیچ نیازی نیست برای هر دو آنها را به وجود داشته باشد در همان زمان.

HBO است که اصلاح و نه تنها قطع HBO Go app بلکه rebranded یکی دیگر به HBO حداکثر. The Verge گزارش می دهد که اگر چه مسن تر HBO در حال حاضر برنامه به روز شده است و تغییر نام به HBO حداکثر آن را هنوز هم ممکن است گیج کننده برای برخی از مخاطبان مانند کسانی که با Roku و آمازون آتش تلویزیون و دستگاه های. پس از HBO حداکثر هنوز در دسترس نیست بر روی این دستگاه WarnerMedia تصمیم گرفته است به تغییر نام برنامه به HBO.

برای زمان حال تغییرات ذکر شده در بالا تنها در دسترس در ایالات متحده بنابراین اگر شما در حال زندگی در یک کشور دیگر شما نمی خواهد بهره مندی از هر یک از این پیشرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>