می خواهید خود را محرک چک کنید به زودی ؟ در اینجا IRS, مهلت ارائه بانک اطلاعات

  • در پی بیماری همه گیر کوروناویروس IRS ارسال کرده است میلیون ها نفر از محرک چک به آمریکایی ها با مجموع بیش از $200 میلیارد.
  • که پول اختصاص کنگره به عنوان بخشی از یک $2.2 تریلیون برنامه گذشت در اواخر ماه مارس است.
  • اکثر آمریکایی ها واجد شرایط برای دریافت coronavirus محرک را بررسی کنید و شما حتی می توانید آن را سریع تر از طریق مستقیم بانک سپرده — اما برای انجام این کار مهم مهلت در حال آمدن است تا در روز چهارشنبه.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در چهار هفته پس از IRS شروع به ارسال امواج مستقیم coronavirus محرک پرداخت به آمریکایی ها در پی مداوم و همه گیر سازمان مالیاتی می گوید: حدود 130 میلیون نفر تا کنون دریافت کرده اند چک به ارزش بیش از 200 میلیارد دلار است.

هرچند که هنوز هم برگ میلیون ها نفر از افرادی که ممکن است به تازگی بیکار و یا در نوعی دیگر از مشکلات اقتصادی در انتظار بررسی خود را — خواهد شد که در مجموع تا 1200 $برای افراد و $2,400 برای ازدواج با اضافی $500 در هر کودک واجد شرایط. یک راه وجود دارد که این افراد می تواند سرعت خود را چک کنید اما آن را شامل یک مهلت که تا آمدن سریع.

چک فرستاده می شوند و در دو فرمت های مختلف. برخی از مردم خواهد شد ایشان در یک, فیزیکی, فرم های کاغذی در حالی که برای دیگران بررسی خواهد آمد به صورت الکترونیکی از طریق مستقیم بانک سپرده. همانطور که شما احتمالا می توانید تصور کنید که این دومی با فرمت است که مردم را سریع تر دریافت کنید در حالی که نمایندگان به زودی ارسال امواج جدید از کاغذ چک را که هفته وارد — سرد راحتی به آمریکایی ها چه کسی بوده است از یک کار و یا در نوعی دیگر از درماندگی مالی ناشی از کوروناویروس از مارس.

روز دوشنبه IRS اعلام مهلت برای اولین بار در ارتباط با لينک مستقيم سپرده است. برای هر کسی که می خواهد برای دریافت چک خود را سریع تر این سازمان نیازهای خود را در بانک اطلاعات توسط جمعه, مارس 13 در ظهر (اعلام نمی کند مشخص ظهر که در آن زمان منطقه پس از آن احتمالا امن به فرض شرقی).

“ما در حال کار سخت برای به دست آوردن پرداخت های بیشتر به سرعت به مالیات دهندگان” گفت: نمایندگان کمیسیون چاک Rettig. “ما می خواهیم مردم را به بازدید از دریافت پرداخت قبل از ظهر, شنبه آخرین مهلت به طوری که آنها می توانید ارائه خود را پرداخت مستقیم اطلاعات است. زمان در حال اجرا است برای یک شانس برای دریافت این پرداخت چند هفته قبل از طریق واریز مستقیم.”

“دریافت من پرداخت” ابزار Rettig اشاره به یک وب پورتال IRS تنظیم است که اجازه می دهد تا مالیات دهندگان نه تنها به بررسی وضعیت پرداخت خود را, اما به بانکی خود را داده به آژانس اگر آنها انجام نداده اند بنابراین در حال حاضر. با توجه به IRS اطلاعات نشان داده شده در آن صفحه به روز رسانی یک بار در روز معمولا یک شبه بنابراین بدون نیاز به چک کردن آن را بیش از یک بار در روز.

بعد از ظهر روز چهارشنبه نمایندگان می گوید که می خواهد شروع به آماده شدن برای دور جدید از کاغذ چک آغاز خواهد شد که پس از رسیدن به اواخر این ماه و به ماه ژوئن است.

منبع تصویر: ERIK S کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>