خارج شده و نیاز خریداران به پوشیدن ماسک صورت با شروع ماه جولای 20th

  • خارج شده و باشگاه سام نیاز تمام خریداران به پوشیدن ماسک صورت با شروع در روز دوشنبه, جولای 20th.
  • خارج سفیران سلامت را ایستاده در نزدیکی مقابل فروشگاه برای یادآوری به مشتریان که آنها نیاز به پوشیدن چهره و پوشش اگر آنها می خواهند به فروشگاه را وارد کنید.
  • باشگاه سام دست از افتخاری, ماسک برای اعضا و نیز فروش ماسک در فروشگاه ها.

کسب و کار در سراسر ایالات متحده در زمان اقدامات شدید زمانی که رمان کروناویروس اولین رسیده سواحل ما اما متحده شروع به بازگشایی پس از انجام کسب و کار است که بسته شده بود. متاسفانه بسیاری از کسانی که reopenings اتفاق افتاده است خیلی زود و در حال حاضر ما گزارش کرده است بیشتر موارد و مرگ و میر بیشتر از هر کشور دیگر. چهار ماه به همه گیر موارد هنوز خونتان و به عنوان یک نتیجه, کسب و کار در حال بدست گرفتن امور به دست خود توضیح می دهد که چرا خارج شده و این هفته اعلام کرد که تمام خریداران را ملزم به پوشیدن ماسک.

در یک اطلاعیه مطبوعاتی از وب سایت این شرکت خارج شده COO Dacona اسمیت و باشگاه سام COO لنس de la Rosa توضیح داد که حدود 65 درصد از آنها بیش از 5 ، 000 فروشگاه در حال حاضر موضوع را به دولت دستور در رابطه با پوشش صورت بنابراین به منظور آوردن ثبات در سراسر همه از آن آجر و ملات فروشگاه ها و باشگاه, خریداران خواهد شد نیاز به پوشیدن پوشش صورت در خارج و باشگاه سام شروع در دوشنبه, جولای 20th.

تنها دلیلی که این قانون جدید نیست رفتن به اثر بلافاصله دلیل است که این شرکت می خواهد به اندازه کافی زمان برای اطلاع رسانی به تمام مشتریان خود را در مورد تغییر پست علامت در فروشگاه ها و آموزش همکاران. با استناد به CDC این شرکت اشاره می کند که این ویروس می تواند توسط افرادی که اصلا علائم و یا حتی می دانم که آنها آلوده به همین دلیل است که بسیار مهم است برای هر کس به پوشیدن ماسک در حالی که در.

در علاوه بر این به نشانه ها در فروشگاه های Walmart نیز ایجاد یک نقش جدید برای سفیران سلامت که در نزدیکی در ورودی این فروشگاه به یاد مشتریان از ماسک مورد نیاز است. آنها را دریافت خواهید کرد آموزش ویژه و همه آنها را سیاه پوشیدن پیراهن یقه دار. نیز وجود داشته باشد همکاران در باشگاه سام فروشگاه های که ارائه خدمات مشابه و اعضای باشگاه ارائه خواهد شد افتخاری ماسک و یا می توانید خرید ماسک در فروشگاه.

در اینجا آنچه را که کوس باید بگویم در مورد پتانسیل اختلاف است که می تواند بوجود می آیند با توجه به این مورد نیاز:

به عنوان ما را دیده اند در ایالت ها و شهرداری ها با ماسک مقرر تقریبا همه هم به ارمغان می آورد یک ماسک و یا به آسانی مطابق با نیاز و ما پیش بینی است که به اتفاق می افتد در مناطق دیگر نیز هست.

ما می دانیم که برخی از افراد دارای دیدگاه های متفاوت در مورد این موضوع. ما همچنین می دانیم نقش ما می توانیم برای کمک به حفاظت از سلامت و رفاه جوامع ما در خدمت پس در حال تکامل هدایت مقامات بهداشتی مانند CDC. ما قدر درک و همکاری مشتریان و اعضا در پوشیدن پوشش صورت برای محافظت از ایمنی خود و ایمنی از همکاران ما.

در اوایل این هفته CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت که آمریکایی ها می تواند “درایو این بیماری همه گیر به زمین” اگر ما تمام شد و به پوشیدن پوشش صورت برای بعد از چهار تا شش هفته. که صدا نیست بسیار دشوار است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im