خارج از موعد مقرر تایید قیمت و امکانات سونی بزرگ بعدی هدفون

پرده برداری از تقریبا دو سال پیش غیرممکن به نام سونی WH-1000XM3 هنوز هم برخی از بهترین over-the-ear wireless Bluetooth هدفون لغو سر و صدا فعال فن آوری پول می توانید خرید. به ویژه هنگامی که شما می توانید به طور معمول این پسران بد در $70, 100 دلار یا حتی 120 دلار خود لیست قیمت از $350.

اما در حالی که این صنعت خاص به نظر نمی رسد که پیشرفت در همان فروزان سریع سرعت به عنوان, می گویند, بازار گوشی های هوشمند و یا حتی واقعی بی سیم از earbuds بخش شما نمی تواند نگه داشتن همان محصول قدیمی در اطراف برای همیشه لطفا برای بدون حداقل طراوت خود را طراحی و پرتاب یک پوشش جدید از رنگ در و اصلاح برخی از ویژگی های آن است.

اگر چه $348 برچسب به خوبی می تواند یک حفره یا سوراخ, قطعا آن را برای تلفن های موبایل قابل قبول به خصوص پس از به دنبال بیش از WH-1000XM4 spec sheet. این است که اساسا متفاوت از آنچه WH-1000XM3 باید برای رفتن آنها پس از آن قطعا نه از سوال به 350 دلار یا بیشتر قیمت چوب برای سونی next-gen high-end ANC هدفون.

شروع با ملزومات آن به نظر می رسد که عمر باتری خواهد شد بدون تغییر است که به هیچ وجه یک چیز بد را به عنوان یک 30 ساعته استقامت امتیاز باقی مانده است سخت به پیش افتادن از. درست مثل خود پیشگامان سونی WH-1000XM4 نیز انتظار می رود به دریافت 5 ساعت پخش پس از دوام 10 دقیقه از شارژ در حالی که ساخت همان, واقعی, وعده تحویل “صنعت پیشرو دیجیتال لغو سر و صدا” و “حق بیمه صدا.”

ما بدیهی است که باید صبر کنید و ببینید که اگر هر چیزی است به تغییر در آن دو کلید بخش اما یکی از مهم صدایی ارتقاء نازل خارج شده و مربوط به چیزی به نام “دقیق صدای وانت فن آوری است.” که به طور کامل از ویژگی های جدید در ذهن شما و هدف آن بسیار بهبود کیفیت تماس با ترکیب پنج ساخته شده است در میکروفون با “پیشرفته پردازش سیگنال صوتی.”

یکی دیگر از هیجان انگیز افزودنی در چند نقطه اتصال است که اجازه خواهد داد که WH-1000XM4 صاحبان به جفت خود هدفون بلوتوث با دستگاه های سازگار به طور همزمان در حالی که تقریبا هر چیز دیگری به نظر می رسد بدجور آشنا از جمله صدای محیط, کنترل تطبیقی, کنترل صدا و دستی کنترل های لمسی برای تغییر آهنگ, تنظیم, حجم, فعال کردن گوشی خود را دستیار صوتی و همچنین ساخت و پاسخ دادن به تماس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>