خارج ممکن است جایگزین صندوقداران با خود پرداخت کیوسک

  • خارج شده است که تجربه کار با ایده جایگزین تحویلدار در فروشگاه خود را با خود پرداخت کیوسک.
  • آزمایش شروع خواهد شد با یک فروشگاه در فیتویل آرکانزاس.
  • خارج شده ممکن است انتخاب کردن برای گسترش صندوقدار-کمتر پرداخت به فروشگاه های دیگر بسته به بازخورد مشتری و اینکه آیا یا نه یک راه اندازی کمک می کند تا سرعت بخشیدن به روند پرداخت.

خارج شده است که به بررسی گزینه از بین بردن تحویلدار و با تکیه انحصاری بر خود پرداخت خطوط با توجه به یک گزارش از فاکس کسب و کار. خارج حرکت می کند در اینجا این است که تا حدی با توجه به کروناویروس و این شرکت در تلاش برای محدود کردن تعامل انسان تا آنجا که ممکن است. همه همان خارج شده در طول چند سال گذشته شده است هل دادن به سمت مستقل تر روند پرداخت و به آرامی اما مطمئنا اضافه شده بیشتر خود پرداخت کیوسک به بسیاری از فروشگاه های آن در سراسر کشور است.

خارج شده است آزمایش خواهد شد با تنها فروشگاه در فیتویل آرکانزاس. این شرکت می گوید که آن را با هدف به ببینید تا چه حد پرداخت برابر با سرعت بالا و یا کم کردن سرعت و بدون تحویلدار و سنتی تسمه نقاله. قابل توجه هنوز وجود داشته باشد کارگران در فایت فروشگاه موظف به تضمین این که خود فرآیند پرداخت را اجرا می کند هموار.

این گزارش اشاره می کند:

یک سخنگوی این شرکت گفت: فاکس کسب و کار که خارج Supercenter فروشگاه #359 است که از بین بردن آن نوار نقاله خطوط و جایگزین کردن آنها را با خود شمارنده وارسی. هدف این است که برای دیدن اگر افزایش استفاده از خود پرداخت خواهد با سرعت بالا خرید در حالی که ارائه یک امن تر تجربه برای خریداران کمتر از طریق تعامل.

با توجه به شرکت کارکنان در دسترس خواهد بود برای کمک به خود پرداخت و همچنین بررسی مواد غذایی مانند عادی برای کسانی که می خواهند به خرید سنتی را تجربه کنند.

در حالی که محدود تعامل انسان ممکن است یک perk در سن coronavirus روشن است که خارج شده است و همچنین به دنبال کاهش هزینه ها اگر آن را می توانید. بیش از هر شرکت دیگر شما می توانید از فکر می کنم خارج بدنام است وقتی که می آید به جوانه سکه و آینده با مرزی وسواسی راه هایی برای محدود کردن هزینه های. به این نقطه وجود دارد که معروف خارج حقوقی مورد بسیاری از سال پیش از آن نشان داد که کارکنان در خارج محل دفتر بودند را تشویق به استفاده از بیش از دو حوله کاغذی هنگام شستن دست خود را در حمام.

خارج شده البته نه به تنهایی در این زمینه است. به طور کلی بسیاری از شرکت ها به آرامی اما مطمئنا از بین بردن مشاغل و جایگزینی آنها با مستقل کیوسک. به عنوان مثال بسیاری از رستوران های فست فود در سراسر کشور — از جمله ملی زنجیره ای مثل مک دونالد و تاکو بل — با تکیه بیشتر به شدت بر کیوسک که در آن مشتریان پانچ در سفارش خود را به عنوان مخالف به یک صندوقدار.

با توجه به چیزهایی که حتی بیشتر, شما ممکن است به یاد بیاورید که آمازون در سال 2018 آغاز شده نورد از خط خود را از رفتن به فروشگاه که حتی نمی باید یک روند پرداخت. در عوض کاربران در راه رفتن و راه رفتن با اقلام خود را در دست. هزاران سنسور در سراسر فروشگاه آهنگ نگه دارید از آنچه که هر مصرف کننده پیاده روی با و پس از آن به اتهام حساب آمازون خود را بر این اساس.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>