وال استریت با استفاده از iOS و اندروید تحرک داده ها را به متوسط جهانی اقتصاد

این امر می تواند کاملا کتمان حقیقت اگر ما به سادگی گفت که این غیر معمول بار. نه تنها همه گیر مسئول کشتار مردم بسیاری از بازماندگان در حال پیدا کردن خود را از نظر مالی بیمار به عنوان شرکت های بسته خود را درب و اخراج کارگران است. U. S. نرخ اشتغال به تازگی محاسبه شده در 14.7%. با بسیاری از اقدامات اقتصادی در سطح بی سابقه ای, وال استریت شرکت در حال پیدا کردن که آنها نمی توانند دریافت یک دسته در آنچه در جریان است در جهان کسب و کار با استفاده از, مدرسه ارقام است. در عوض این شرکت در حال پیگیری تحرک داده های تولید شده توسط سیستم عامل iOS و اندروید به کاربران برای به دست آوردن برخی از بینش به فعالیت های اقتصادی.

وال استریت تحلیلگران به نوبه خود به تحرک داده ها از اپل و گوگل برای دریافت یک دسته در اقتصاد

داده ها می تواند شکسته مناطق جغرافیایی دادن تحلیلگران این فرصت را به هوا که کشور ممکن است منجر به راه در یک بهبود اقتصادی. یکی از بزرگترین در اروپا, مدیران حقوقی و به طور کلی مدیریت سرمایه گذاری (LGIM) بوده است شکستن نقشه های اپل رانندگی جهت درخواست. پس از تنظیم نتایج هر هفته به صورت فصلی, KGIM با استفاده از این اطلاعات به منظور برآورد تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) برای کشورهای مختلف است. تولید ناخالص داخلی استفاده شده است برای اندازه گیری ارزش بازار کالا و خدمات تولید شده توسط یک کشور است. دارایی مدیر می گوید که داده های آن است که در آینده با استفاده از نقشه های اپل نشان می دهد که اقتصاد ایالات متحده در حال برگزاری است تا بهتر از اقتصاد کشورهای دیگر. جنوب اروپا نیز rebounding با توجه به داده های ایتالیا شروع به بازگشایی شده است.

داده ها با استفاده از سیستم عامل iOS و اندروید به کاربران مربوط به فعالیت های اقتصادی در حال وقوع در زمان واقعی بر خلاف شاخص های سنتی مانند بیکاری و خرده فروشی است که معمولا گزارش پس از یک تاخیر. جان رو سر چند دارایی بودجه در Legal & General مدیریت سرمایه گذاری گفت: در یک ایمیل که “Covid-19 شبیه هیچ دیگر شوک و بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران در حال تنزیل سنتی-شاخص های اقتصادی به جای این همه در مورد شکل بازیابی و بنابراین ما در حال پیگیری تعدادی از نوآورانه منابع داده که به اعتقاد ما خواهد بود و بیشتر در زمان واقعی است.”

Roe اضافه می کند که “ما در حال تلاش برای آج یک مسیر بین بسیار حالات مختلف. اوایل شاخص مانند این بسیار مهم است برای بازشناسی نسبی خود را likelihoods.”

علاوه بر LGIM, Societe Generale SA و Deutsche Bank AG همچنین پیگیری های iOS و اندروید تحرک داده است. Societe Generale را کمی تحلیلگر اندرو Lapthorne گفت: مشتریان در یک توجه داشته باشید این دوشنبه گذشته که با وجود صعودی فضای ایجاد شده توسط کاهش مستندات در عمده مناطق اقتصادی کسب و کار همچنان ضعیف است. فرانسوی بانکی شرکت استراتژیست نوشت: “تفاوت های منطقه ای در حال ظاهری و میزان مستند روشن باقی می ماند و اگر وجود دارد بسیار آزمایشی نشانه هایی که G7 حداقل شروع به رانندگی یک کمی بیشتر فعالیت افسرده باقی می ماند. ما باید چگونه این فعالیت را توسعه بیش از هفته های آینده.”

هر دو شرکت اپل و گوگل را معرفی ابزار آنلاین جدید در ماه گذشته است که بر روی کاربران تحرک یا عدم آن. اپل با استفاده از داده های ناشناس از نقشه های اپل نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم با حمل و نقل عمومی رانندگی و یا راه رفتن در 63 کشور جهان است. گوگل داده شده است همچنین ناشناس و تجزیه داده ها نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به فروشگاه های مواد غذایی و پارک ها. این اطلاعات است که داده های خام است که تحلیلگران را به پیش بینی های اقتصادی.

آلمان دویچه بانک با استفاده از داده های گوگل برای گرفتن ایده در مورد شرایط اقتصادی در نیویورک است. بخش هایی از دولت را بازگشایی این جمعه اما شهر نیویورک است که انتظار می رود در مستند در قسمت از ماه ژوئن است. شرکت رئیس اقتصاددان Torsten Slok می بیند یک وانت در هفتگی و روزانه مترو استفاده در اپل بزرگ است. اما این بهبود در تعداد مترو سواران محدودتر در مقایسه با افزایش فعالیت خال خال در داروخانه ها, پارک ها و فروشگاه های مواد غذایی. در حالی که یک جهش در فعالیت دیده می شود در آن مکان ممکن است نگاه خوبی به صورت کلی اقتصادی snapback TD اوراق بهادار می بیند چیز دیگری است. بانکی شرکت می گوید که افزایش بازدید از پارک بدون مشابه وانت در حمل و نقل اعداد نشانه آن است که مردم در حال بیرون رفتن از آنجا که از “قرنطینه خستگی” به جای رفتن به فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de