• ویتنام صرف بیش از $200,000 در تلاش برای نجات زندگی یک مرد بود که با آلوده رمان coronavirus.
  • پس از بیش از 30 روز در حمایت از زندگی انسان را تنها امید پیوند ریه.
  • ویتنام گزارش شده فقط 312 COVID-19 موارد و بدون مرگ و میر پس از آن شیوع آغاز شد و در اواخر ماه ژانویه است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus آلوده بیش از 4.56 میلیون نفر در سراسر جهان از بعد از ظهر جمعه. بیش از 305,000 از آنها درگذشت COVID-19 عوارض و این تعداد افزایش خواهد یافت در هفته های آینده. تعداد واقعی جهانی COVID-19 مواردی است که به احتمال زیاد بسیار بزرگتر به عنوان بسیاری از مردم نمی شد تشخیص داده شده با آزمون و یا نشان نداد علائم. بدون علامت حامل واجد شرایط نیست برای تست در کشورهای که در آن تعدادی از آزمایشات است که هنوز هم محدود است. این بیماری ادامه خواهد داد به گسترش برای برخی از زمان به آمده و ممکن است ما هرگز خلاص شدن از آن در دسترس نباشد.

اما نه همه کشورها برای مقابله با تعداد زیادی از موارد. چندین کشور ایستادگی کردن برای راه آنها خود را به کار گرفته محلی COVID-19 اپیدمی و یکی از آنها این است که ویتنام است. این کشور آسیایی است که مرزهای چین گزارش اولین مورد در ژانویه. پس از آن ویتنام رسمی caseload به رشد 312 و دولت گزارش هیچ مرگ و میر. آنچه واقعا جالب است که در ویتنام در حال حاضر صرف $200,000 برای نگه داشتن یک COVID-19 بیمار زنده که ریه ها شده اند تا به طور چشمگیری تحت تاثیر این ویروس است که او نیاز به یک پیوند است.

با جمعیت بیش از 95 میلیون نفر از مردم ویتنام COVID-19 caseload به نظر می رسد مانند یک آنومالی آماری در مقایسه با آنچه که در دیگر مناطق مشابه. برخی از کشورها ممکن است فراموش کرده اند به گزارش تعدادی از COVID-19 مرگ و میر به درستی و مظنون به پنهان داشتن دامنه واقعی از عفونت است. یک کشور است و در عین حال به گزارش یک مورد. و دیگری مبارزه پنومونی با منشا ناشناخته قبل از ساخت دامنه واقعی آن شیوع کروناویروس رسمی. همه چیز آنقدر بد است که گفت: کشور تجربه یک پدیده عجیب و غریب که در آن تعداد کمی از پزشکان در بر داشت خود را در حال سقوط به مرگ خود را در یک ماده از روز.

اما ویتنام اغلب در اخبار به عنوان یک داستان موفقیت که آن را حاوی ویروس است.

بیمار 91 یکی از کشور 52 بيمار که هنوز به بازیابی از COVID-19. این مرد 43 ساله انگلیسی خلبان که با این نسخهها کار برای ویتنام شرکت های هواپیمایی و تشخیص داده شد در اواسط ماه مارس. او اعتقاد بر این است که گرفتار این ویروس در یک نوار در, Ho Chi Minh City. رویترز می گوید که بیش از 4000 نفر متصل به نوار خوشه ای مورد آزمایش قرار گرفتند و 18 از آنها تایید شد مثبت است.

بسیاری از آنها بهبود یافتند اما ناشناس انگلیسی بوده است و در حمایت از زندگی برای بیش از 30 روز و وضعیت او رو به وخامت گذاشته است به طور قابل توجهی. بیمار 91 تنها 10 درصد از ظرفیت ریه چپ و مورد شد به طور گسترده ای شایع در کشور است. دولت در حال حاضر صرف $200,000 برای نگه داشتن بیمار زنده است. پزشکان اقدام به درمان لخته شدن خون در بیمار با کمک وارداتی دارو از خارج از کشور اما وضعیت بیمار نشده است بهبود یافته است.

وزارت بهداشت در جلسه با کارشناسان از بیمارستان های برتر در روز سه شنبه و تصمیم گرفت که تنها راه نجات انسان را در زندگی به انجام پیوند ریه. دو روز بعد رسانه های دولتی گزارش داد که 10 نفر از جمله یک زن 70 ساله نظامی کهنه سرباز داوطلب به عنوان ریه اهدا کنندگان.

ویتنام تنظیم کننده اجازه نمی دهد تا پزشکان برای پیوند ریه اهدا “توسط بسیاری از مردم زندگی” گفت: یک نماینده ویتنام ملی هماهنگی مرکز برای انسان پيوند به یک روزنامه محلی. طنز این است که شخص دیگری را برای مرگ این بیمار به ذخیره شود و حتی پس از آن وجود خواهد باید یک بازی بین اهدا کننده و بریت.

رویترز اشاره می کند که دولت می برد حمایت گسترده از راه آن به کار گرفته شیوع کروناویروس. ویتنام مورد استفاده تهاجمی تست و یک جرم متمرکز قرنطینه برای جلوگیری از بیماری همه گیر. آن ممکن است بسیار خوب تبلیغاتی است که به خوبی بازی می کند به صورت محلی و در خارج از کشور, اما تلاش ویتنام برای نجات یک انسان به هر قیمتی نباید به دور بماند در یک جهان که در آن طبیعی جدید شامل اخبار روزانه گزارش جزئیات هزاران COVID-19 مرگ و میر.

مردم راه رفتن در خیابان, پوشیدن ماسک. منبع تصویر: Julio کورتز/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im