قطعنامه های تصویری و دوربین حالت آنهایی که آیا شما ترجیح می دهید ؟

ما در آن دوباره. دوربین های گوشی های هوشمند, شما چگونه از آنها استفاده کنید ؟ شما در حال حاضر به ما گفت که دوربین شما معمولا با استفاده از و پس از آن چه شما بیشتر با استفاده از آنها را برای.

در حال حاضر از آن زمان به برخی از جزئیات بیشتر. در حالی که نتایج نشان داد که شما در حال گرفتن عکس راه بیشتر از ضبط فیلم, ما مطمئن هستیم که هنوز هم بخش مهمی از یک سیستم دوربین. این روزها تلفن های می توانید ضبط ویدئوها و حتی در 8K است که واقعا چشمگیر است اما به دور از عملی است. بنابراین ما درخواست شما که از معقول تر تصویری با رزولوشن و فریم در ثانیه combos مهارت است که با این نسخهها کار بهترین برای شما.

حالا اجازه دهید بحث در مورد دوربین حالت های دیگر از استاندارد عکس و ویدئو. البته کسانی که متفاوت از تلفن به تلفن اما برخی وجود دارد که در حال حاضر تقریبا یک داده شده است. آنها تو رفتگی در دیوار خود استفاده می کند اما همه ما تنظیمات. مال شما چیست ؟

خوب است که آن را برای امروز! با تشکر از شما برای پاسخ دادن و نگه داشتن یک چشم را برای آینده نظرسنجی در چند روز!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>