وایبر را حذف تمام Facebook tech از جمله GIPHY به عنوان آن می پیوندد تحریم کمپین

برنامه پیام رسانی Viber آخرین به تحریم Facebook بیش از محتوای آن اعتدال و اطلاعات نقض مسائل.

وایبر در جهان است پنجمین خدمات پیام مباهات بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان است. آن را رسما پیوست #StopHateForProfit جنبش که خواستار کسب و کار را به حالت تعلیق Facebook هزینه تبلیغات برای ماه جولای. این گروه نارضایتی عبارتند از رای دهندگان سرکوب مارک مغرضانه به عنوان منابع قابل اعتماد و انفعال در برابر تهدیدات داعش است.

Rakuten که دارای وایبر در حال حاضر متوقف شده تمام هزینه تبلیغات در Facebook و Instagram. آن را نیز از بین بردن تمام Facebook تاچ پونت از برنامه از جمله Facebook Connect, که اجازه می دهد تا کاربران برای ورود به سیستم و GIPHY یک حلقه تصویری پایگاه داده است که Facebook به تازگی خریداری شده.

Rakuten می داند که حذف Facebook فناوری می تواند صدمه دیده کاربران آن و استراتژی های بازاریابی. آن را هنوز هم با اعتماد به نفس است که آن را نمی خواهد تا پایان برنامه اما اذعان دارد که این تصمیم دشوار بود.

وایبر مدیر عامل جمال Agaoua گفت:

Facebook بیش از حد بزرگ است به چشم پوشی در دراز مدت

قبلا Unilever متعلق به بن و جری مستقل پلت فرم Upwork و خرده فروشی شرکت REI, چهره شمال و پاتاگونیا نیز پیوست باعث کشیده و تبلیغات از Facebook و Instagram برای ماه جولای.

Procter & Gamble نیز تهدید به انجام همان اگر شرکت نتواند به اقدام مناسب برای جلوگیری از گفتار نفرت.

اگر چه Facebook بیش از حد بزرگ است به آسیب دیده توسط یک کمپین مانند این در کوتاه مدت جنبش مطمئنا کوه فشار روی آن را بیشتر تندرو موضع در برابر استفاده نادرست از پلت فرم آن است. شرکت آگاه است که آن را به یک اعتماد کسری و موقعیت خود را تنها تر ساخته شده بی دست و پا توسط توییتر تصمیم به انجام فعال واقعیت-چک کردن.

در نهایت اکثر بازاریابان به احتمال زیاد به بازگشت به Facebook. از منظر کسب و کار وایبر رفته اند ممکن است بیش از حد با تصمیم خود برای از بین بردن Facebook اتصال و GIPHY.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>