ورایزون سامسونگ Galaxy S20 5G باعث می شود دو غیر منتظره سازش

تجاری منتشر شد stateside سه ماه پیش به روز ultra-high-end Galaxy S20 خانواده بود و حلقه مفقوده تا اوایل این هفته. آن را یکی از بزرگ ذهن شما به عنوان کوچکترین و ارزان ترین مدل در سامسونگ در آخرین پرچمدار صف نمی تواند خریداری شده به طور مستقیم از این کشور بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم.

البته که هیچ چیز متوقف کردن شما را از خرید به 6.2 اینچ صفحه نمایش گوشی در حالت قفل نوع و فعال است که در ورایزون اما بر خلاف این S20+ و S20 Ultra, “استاندارد” S20 فاقد mmWave 5G فن آوری است. و چون قرمز بزرگ را واقعا سریع 5G Ultra Wideband شبکه فقط اتفاق می افتد به طور انحصاری در این نوع طیف نه هر کس مایل بود به سازش و حل و فصل 4G LTE سرعت در سراسر کشور.

No love for digital hoarders

را وارد کنید ویژه Samsung Galaxy S20 5G UW نسخه در حال حاضر در دسترس برای $999.99 در خرده فروشی و یا 150 دلار کمتر از آن است که با Verizon نصب برنامه. حتی بهتر, شما همچنین می توانید نمره 150 دلار کارت هدیه در هنگام آوردن یک موجود شماره تلفن به حامل و همچنین صرفه جویی در اضافی $350 با یک واجد شرایط تجارت در.

در نگاه اول کسانی که برخی خیلی باحال معاملات برای نسخه پیشرفته از یک دستگاه است که به طور معمول هزینه $999.99 با پشتیبانی از زیر 6GHz 5G شبکه های مستعار کم و اواسط باند طیف معروف به T-Mobile, Sprint و AT&T. سپس دوباره هیچ چیز در این جهان به خصوص در این تلفن همراه با تکنولوژی جهان پس از آن را به عنوان معلوم سامسونگ و Verizon تصمیم گرفت تا بی سر و صدا قطع چند گوشه به حفظ مذکور نقطه قیمت می باشد.

نظریه این نیست خیلی هزینه-برش حرکت به عنوان یک صرفه جویی در فضا تصمیم فیزیکی اتاق آزاد تا با فرار از اسلات کارت حافظه microSD احتمالا اشغال شده توسط mmWave آنتن های مورد نیاز برای اطمینان از پشتیبانی برای ورایزون بحث 5G فوق العاده پهنای باند شبکه.

Multitaskers مراقب باشید!

که آیا یا نه که در این صورت می توان آن را مزاحم (به حداقل می گویند) به صرف یک هزار دلار در یک گوشی با 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی و فیزیکی هیچ راهی برای گسترش آن است. نگه داشتن در ذهن است که حتی Galaxy Note 10 که بدون اسلات کارت حافظه در سراسر جهان می تواند جای هیچ کمتر از 256 گیگابایت از داده های داخلی.
در ضمن دیگر سازش بود و تقریبا قطعا ساخته شده برای نگه داشتن هزینه های تولید در بررسی با 12GB RAM تعداد از هر 5G-فعال کهکشان S20-سری دستگاه کاهش داد و با چهار گیگابایت در ورایزون. درست است این S20 5G UW “تنها” به همراه هشت گیگابایت از چیزهای خوب است که بد نیست تعداد با استانداردهای اما هنوز هم… کمتر است.

سنگین multitaskers به احتمال زیاد متوجه تفاوت در حال حاضر به ذکر است که چگونه همه چیز می رود به تکامل بیشتر پایین خط برای چیزهای بزرگ, بازی های موبایل و حتی ابزار بهره وری.

در پایان روز شاید بزرگ قرمز باید فقط jacked قیمت 100 دلار و ساخته شده از کهکشان S20 5G UW کمی سنگین تر نسبت به “به طور منظم” نوع به جای فلج تلفن این راه و ذکر مطلقا هیچ چیزی در مورد این دو اشکالاتی در آن رسمی محصول صفحه.
اما حداقل Samsung Galaxy S20 5G UW است برای grabs در یک ابر سفید رنگ و همچنین به عنوان ابر صورتی و کیهانی خاکستری رنگ مشاغل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر