ورایزون جدید برنامه های پیش پرداخت پاداش بلند مدت مشتریان

قرمز بزرگ است فقط نشان داد جدید برنامه های پیش پرداخت به معنای جذبه مشتریان بیشتر است. جدید برنامه های پیش پرداخت با قدرت پردازش های مختلف و پاداش برای کسانی که خود را نگه طرح پیش پرداخت برای یک زمان طولانی. برجسته از جدید برنامه های پیش پرداخت است که کاهش آنها در طول زمان است که به معنی بزرگتر مشتریان خواهد پرداخت کمتر از آنهایی که جدید است.اول از همه مشتریان جدید و موجود است که ثبت نام برای پیش پرداخت طرح را صرفه جویی تا 15 دلار در هر ماه با پرداخت خودکار. در بالا از آن همه Verizon برنامه های پیش پرداخت امروز اعلام خواهد شد از ویژگی های تخفیف که کاهش هزینه های ماهانه 5 دلار پس از سه ماه و 10 دلار پس از نه ماه.

اضافی $5 ارائه شده است به هر کسی که نشانه های بالا به صورت خودکار پرداخت آوردن مجموع تخفیف به 15 دلار در هر ماه است. در حال حاضر Verizon ارائه می دهد سه برنامه های پیش پرداخت و تمام شامل بحث نامحدود و متن درون ما, متن نامحدود به بیش از 200 مقصد بین المللی و همچنین به عنوان تمام قدرت پردازش بالا ذکر شده است.

گران ترین Verizon طرح پیش پرداخت شروع می شود در $65 در هر ماه و می تواند به عنوان ارزان به عنوان $50 بعد از نه ماه. با $15 تخفیف اضافه شدن دو نفر دیگر Verizon برنامه های پیش پرداخت را به رها فقط 25 دلار و 35 دلار در هر ماه پس از نه ماه.

به خاطر داشته باشید که در حالی که $65 طرح شامل فضای مجاز: نامحدود 4G LTE داده و دو نفر دیگر قصد دارد تنها به ارائه 5GB و 15GB بود. همه جدید Verizon برنامه های پیش پرداخت در دسترس هستند شروع این هفته پس از اتمام حامل اعتباری صفحه برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>