Verizon اولین OnePlus 8 5G به روز رسانی نرم افزار همه چیز در مورد 5G اتصال

به عنوان بزرگ به عنوان وان پلاس گوشی نگاه از یک سخت افزار نظر خود را در نرم افزار است که همیشه خوب کوک به کمال قبل از هدف قرار دادن قفسه های فروشگاه اغلب نیاز به به روز رسانی های متعدد در مدت کوتاهی پس از نسخه تجاری به سرکوب اشکالات مختلف و بهبود ثبات سیستم.

خوشبختانه این شرکت است که به طور کلی بسیار سریع و مایل به رول از این به روز رسانی تعمیر و نگهداری حداقل تا آنجا که قفل دستگاه نگران هستند. همه چیز کمی متفاوت وقتی که می آید به حامل-مدل های خاص به خصوص در بازارهای مانند آمریکا که در آن گفت: حامل به طور معمول مدت زمان طولانی را برای بهینه سازی و تصویب هر نیشگون گرفتن و کشیدن کوچک ساخته شده به نرم افزار بر روی یکی از تلفن های خود را.

به عنوان شما می توانید تصور کنید که این دور از گسترده است. در واقع آن صرفا شامل دو مبهم ترفند یکی به معنای بهبود گوشی 5G اتصال و از سوی دیگر با هدف ساخت “حق بیمه visual voicemail message تجربه کاربر” بهتر است.

زیرا تعداد بسیار کمی از مردم در واقع این فرصت را به استفاده از ورایزون وان پلاس 8 5G با آن راه اندازی نرم افزار ما هیچ ایده چه چیزی اشتباه است با “5G اتصال” است که نیاز به یک تعمیر سریع. اما آن را قطعا به خوبی ببینید که حامل می تواند انجام سریع به روز رسانی هنگامی که آن را می خواهد و به ویژه هنگامی که آن 5G فوق العاده پهنای باند شبکه در خط است.
در کنار, غیر حرفه ای وان پلاس 8 است بسیار چشمگیر محصول حتی اگر شما نگاهی به آن 5G UW پشتیبانی را در نظر دلربا $799.99 (یا $33.33 یک ماه) در قطبی نقره و عقیق سیاه رنگ مشاغل با فوق العاده طراحی برتر در دو و همچنین به عنوان یک پیکسل 865 پردازنده 8 گیگابایت حافظه 48 + 2 + 16MP سه گانه رو به عقب دوربین سیستم های زیبا 6.55-اینچ مایع صفحه نمایش AMOLED با 90Hz نرخ تجدید سریع شارژ 4,300 میلی آمپر باتری و بله حتی مقاومت در برابر آب IP68 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>