ورایزون فروزان سریع Samsung Galaxy S20 5G UW است در فروش 50 درصد تخفیف

سامسونگ Galaxy S20 خانواده فوق العاده بالا پایان گوشی های آندروید با زرق و برق دار, طرح, صفحه نمایش بزرگ و برجسته به طور کلی مشخصات فنی بود منتشر شد و تقریبا چهار سال پیش اما در واقع وجود دارد یک عضو که به سختی شروع به حمل و نقل چند هفته بازگشت.

ما در حال صحبت کردن در مورد ورایزون ویژه کهکشان S20 5G UW نسخه بدیهی است که به نظر می رسد بسیاری مانند قفل 6.2-incher به فروش می رسد سامسونگ با پشتیبانی از T-Mobile, AT&T و با حداکثر سرعت دویدن کم و اواسط باند 5G شبکه در حالی که اضافه کردن mmWave تکنولوژی به معادله.

اگر شما از ذهن نیست ساخت آن فداکاری در محراب فروزان سریع سلولی اتصال شما خوشحال خواهید بود برای شنیدن Galaxy S20 5G UW نوع است که در حال حاضر در فروش در 50 درصد آن فوق قیمت در ابر سفید کیهانی خاکستری و ابری رنگ صورتی. درست است که اگر شما عجله بسر می رسانید شما دنبال آن هستید در هزینه فقط 500 دلار به جای کامل $1,000 در 24 پرداخت های ماهانه از $20.83 پاپ.

به طور معمول, شما می خواهم که به سرفه کمتر از $41.67 یک ماه برای دو سال اما بهترین خرید آماده است تا به شما $350 “فوری تخفیف ویژه” و همچنین $6.25 لایحه اعتبار است. به طور طبیعی شما نیاز به به یک توافق تا 24 ماه فروش اقساطی اما دیگر از آن, این قاتل قرارداد جدید به نظر می رسد بسیار ساده است و نیاز به هیچ دستگاه trade-in و هیچ شماره پورت در. تا آنجا که ما می توانید بگویید ارتقاء هم خوب است برای هر دو موجود و جدید Verizon مشترکین با مطلقا هیچ رشته های متصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>