شما ممکن است به یاد بیاورید که به دلیل همه گیر جهانی است که آمار ایالات متحده بدتر از هر کشور دیگری چهار عمده ایالات متحده حامل (در حال حاضر کاهش می یابد به سه) امضا نگه داشتن امریکا متصل تعهد است. بی سیم ارائه دهندگان وعده داده شده به مسکونی و کسب و کار کوچک حساب برای پرداخت صورتحساب خود چشم پوشی از هزینه های اواخر و اجازه خود را از Wi-Fi را برای استفاده توسط هر کسی که آنها مورد نیاز است. این تعهد اجرا می شود به مارس 13th, اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد که برخی از حامل فکر می کنم که آن را بیش از.
بازگشت در ماه مارس Verizon اعلام کرد که آن را به دور 15GB از 4G LTE داده ها از 25 مارس تا آوریل 30. مصرف کننده و مشتریان کسب و کار کوچک با برنامه های نامحدود باید کمی بیش از یک هفته به استفاده از چه چپ خود را از داده های اضافی برای موبایل hotspot/اتصال اینترنت با استفاده از. Verizon اعتباری مصرف کننده و کسب و کار کوچک حساب باید تا پایان ماه استفاده رایگان 15GB از 4G داده است که اضافه شده به داده های خود را کلاه; داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای گوشی های هوشمند, کانون یا هر دستگاه دیگر متصل به قرمز بزرگ را در شبکه 4G LTE.

Verizon می گوید: داده ها با استفاده از آن شبکه های تثبیت شده پس از کنگره برای چند هفته

امروز Verizon اعلام کرد که آن را به آن مسکونی و مشتریان کسب و کار کوچک دیگر 15GB از 4G LTE داده است که آنها می توانید استفاده کنید از مارس 1st طریق مه 31. حامل مطبوعات انتشار متحده “ورایزون همچنان به حمایت از مشتریان که ممکن است پیدا کردن خود نیاز داده های اضافی به منظور یادگیری کار و یا متصل نگه دارید در طول این زمان به چالش کشیدن. به همین دلیل امروز به ما اعلام کرد ما به طور خودکار اضافه کردن اضافی 15GB از 4G LTE اطلاعات به مصرف کننده و کسب و کار کوچک مشترک برنامه های داده ها نقاط مهم و jetpacks مورد استفاده قرار گیرد ممکن است از 1 تا 31 مه. هیچ اقدام نیاز به این اطلاعات به طور خودکار اضافه شده به مصرف کننده و کسب و کار کوچک حساب.”

ما می دانیم که حداقل یک Verizon مشترک قرنطینه در نزدیکی کیپ Cod که فرار خود را از طریق 15GB از 4G LTE اطلاعات در کمی بیش از یک روز بازی موبایل بازی های ویدئویی در یک لپ تاپ در حالی که اتصال اینترنت. شروع on May 1st, او را باید یکی دیگر از 15GB برای کار با. و در حالی که او دارای یک فضای مجاز: نامحدود طرح و هنوز هم می تواند افسار آهسته تر 600Kbps سرعت داده ها باعث می شود این بازی غیر ممکن است. پس ما انتظار نداریم که Verizon به ارائه یکی دیگر از 15GB از 4G LTE داده ها را برای ماه ژوئن (اگر چه ما می تواند شگفت زده) امیدوارم این مرد جوان خود را رایگان با سرعت بالا اطلاعات بیشتر طول بکشد در این ماه.

علاوه بر این, ورایزون, امروز گفت که استفاده از شبکه از مشترکان ثبات است پس از یک دوره سنگین استفاده است. ترافیک داده است تا 19 درصد در مقایسه با کسانی که طلایی روز قبل از COVID-19 لمس کردن و خرابی ایجاد شده در ایالات متحده است. به همراه نمودار نشان می دهد استفاده از قرمز بزرگ شبکه برای دریافت بازی ها و رسانه های اجتماعی کاهش یافته است در یک هفته-به-هفته اساس در حالی که در فیلم استفاده شد ، اما نسبت به قبل از COVID-19 روز و استفاده از شبکه است که هنوز هم بسیار بالاتر است. باید آن را هیچ جای تعجب است که استفاده از شبکه ورایزون است برای بازی افزایش یافته است و 71 درصد در حالی که مشترکان با استفاده از 56% اطلاعات بیشتر برای محبوبیت و 26 درصد برای جریان ویدئو. به اندازه کافی جالب توجه این شماره از تلفن همراه handoffs (زمانی که داده ها جلسه حرکت از یک سلول به دیگری به عنوان یک کاربر درایو در اطراف و یا پیاده از جایی به جای دیگر) کاهش یافته است و 27 درصد از پیش COVID-19 روز. بر اساس این اطلاعات که آمریکایی ها به شدت کاهش می یابد و حرکات خود را از ماه مارس 1st.

کایل بیماری افسر ارشد فناوری برای Verizon متحده “به اعتقاد ما همه گرایش های نقطه به نقطه پایدار استفاده از شبکه در این سطح بالاتر برای آینده قابل پیش بینی. به عنوان مشتریان ترافیک و الگوهای مصرف را تغییر داده اند ما همچنان به ارائه سطح خدمات به مشتریان ما آمده اند به انتظار. از همه مهمتر ما به شدت تلاش های ما برای کمک به مردم بازگشت به کسب و کار به طور غیر معمول به عنوان بهترین آنها می توانند.”

Verizon انتظار استفاده از شبکه باقی می ماند در زمان سطوح بالا حتی به عنوان شهرها و ایالات متحده شروع به از بین بردن محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im