Verizon بزرگترین و احتمالا priciest حامل در ایالات متحده است. اما می آید که عمده سود آن نیز بسیار گسترده شبکه های 4G LTE پوشش بیش از 70 درصد از ایالات متحده آمریکا. متاسفانه این شبکه CDMA (به عنوان مخالف به GSM) که بدان معنی است که شما باید با دقت انتخاب کنید هنگام خرید یک گوشی هوشمند جدید و به طور کلی یک ایده بهتر است برای خرید مستقیم از ورایزون یا خرده فروشی بزرگ شرکای اگر شما نمی خواهید به خواندن ورق های تنظیمات. ورایزون نیز آن اسب در حال اجرا 5G نژاد در حال حاضر, ساختمان برج در سراسر ایالات متحده به مطمئن شوید که آن را آماده برای next gen عصر.

ورایزون در حال حاضر ارائه می دهد یک طعم از برنامه های نامحدود را انتخاب کنید و انتخاب کنید. شما می توانید چند خط در هر حساب با هر خط خود را با داشتن نسخه نامحدود. اساسا شما می توانید ترکیب و مطابقت دادن هر یک از اعضای خانواده آنچه آنها نیاز دارند. بیایید شروع با در نظر گرفتن یک نگاهی به قیمت:

*اصلاح کردن $10 در هر خط نورد در پرداخت خودکار و بدون کاغذ اسکناس, برنامه

بنابراین شما باید همه چیز را در یک بسته برای یک قیمت سنگین. به عنوان شما می توانید در جدول بالا شما می توانید یک معامله بهتر هنگامی که شما اضافه کردن خطوط به خود قرارداد. یک خط به معنی یک دستگاه اضافه, بنابراین اگر شما می توانید تمام خانواده خود را در یک برنامه شما می توانید یک تخفیف بزرگتر.

مکزیک و کانادا پوشش — شما هنوز هم می توانید استفاده نامحدود خود را بحث در متن و برخی از داده ها که در شمال یا جنوب مرز. وجود دارد یک زن و شوهر از هشدارهای: اطلاعات محدود است به 512 MB در هر روز قبل از اینکه متوقف شده به 2G سرعت (حدود 40 kbps). اگر برای 2 ماه متوالی بیش از نیمی از خط خود استفاده خارج از ایالات متحده خدمت شما مسدود خواهد شد.

فقط بچه ها یک نام تجاری جدید را برای 2019. آن را تنها می تواند فعال شود اگر شما آن را جفت با حداقل یک فضای مجاز: نامحدود خط. بچه ها اساسا ارزان و نامحدود است که تنها می تواند تماس ها و متن با 20 تماس با ما. این 5 گیگ دیتا کلاه 480p تصویری کلاه و یک اشتراک برای Verizon هوشمند خانواده برنامه که اجازه می دهد تا به شما برای بررسی محل دسته و مجموعه ای از فیلتر در محتوای بچه های خود را به مصرف.

در حال حاضر اجازه دهید به بررسی تفاوت بین چهار طرح و بحث در مورد معنای پشت سر آنها:

محدود سرعت در مناطق متراکم — هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید در یک منطقه با تن از کاربران Verizon خمیدگی اطلاعات شبکه خود را شروع داده نامحدود سرعت ممکن است محدود (هه… هه) به عنوان تلفن خود درخواست خواهد شد قرار دادن در یک صف. مشتریان است که به روز رسانی به بازی بیشتر و یا بیشتر فضای مجاز: نامحدود مقدار معینی داده ها در “بیمه سرعت” که اساسا بدان معنی است که آنها همیشه در بالای صف تضمین سریع ترین اتصال ممکن است در آن زمان.

جریان ویدئو با وضوح کلاه — شروع نامحدود و بیشتر فضای مجاز: نامحدود کاربران تنها قادر خواهد بود به جریان ویدئو در 480p بر روی گوشی های هوشمند خود را زمانی که در حال مشاهده از طریق Verizon 4G LTE. به نظر ما که نه فوق العاده وحشتناک-هر چند برخی از purists خواهد اخم در این قطعنامه نه استفاده کامل از دستگاه های گل سرسبد فوق العاده شارپ صفحه نمایش به طوری که تا به شما. بازی بیشتر و بیشتر مشتریان قادر خواهد بود برای لذت بردن از با کیفیت 720p قطعنامه. اگر شما جریان بیش از 5G شما قادر خواهید بود به تماشای فیلم کامل 4K, مهم نیست که طرح شما در.

موبایل کانون — کانون قابلیت اجازه می دهد تا شما را به استفاده از تلفن خود به عنوان یک مودم قابل حمل و اتصال لپ تاپ به اینترنت از طریق 4G data مودم. شروع نامحدود کاربران می توانند با استفاده از hotspot ویژگی اما دیگران نمی توانند. انجام بیشتر و بیشتر محدود به 15 گیگابایت از hotspot استفاده کنید بیشتر می توانید تا 30 گیگ سرعت 4G. هنگامی که حد ضربه کانون خواهد بود متوقف شده به 600 Kbps.

5G دسترسی — در حال حاضر 5G دسترسی رایگان است را به بازی بیشتر و بیشتر مشتریان. شروع نامحدود کاربران می توانید ارتقاء به 5G دسترسی برای اضافی $10 در هر ماه. هنگامی که متصل به 5G شما می توانید بسیار سریع تر داده ها با سرعت و شما می توانید جریان های ویدئویی در 4K و با استفاده از یک پهنای باند 5G کانون (اگر دستگاه شما آن را پشتیبانی). نکته این است که 5G پوشش شگفت انگیز است راست, در حال حاضر, بنابراین شما باید کاملا حفظ 4G آمار در ذهن در هنگام چیدن طرح خود را.

دستگاه های اضافی — البته آن خواهد بود و نه احمقانه اگر شما مجبور به پرداخت یک خط کامل قیمت اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک ساعت هوشمند, قرص, USB modem یا تلفن همراه کوکی به خطوط خود را. فوق العاده دستگاه های 4G که یک تلفن می تواند اضافه شود از طریق یک طرح داده اضافی.

حکم ما: دریافت بیشتر فضای مجاز: نامحدود طرح فقط به نظر می رسد مانند آن را بیش از حد بنگ برای جفتک انداختن به تصویب. آن است که بسیار گران تر از خواهر و برادر خود و در عین حال آن را به شما می دهد مقدار زیادی از ذخیره سازی ابر کانون استفاده و سیب موزیک. این خدمات را به تنهایی به شما صرفه جویی در پول در دراز مدت. هر طرح سازش جایی بنابراین شما باید انتخاب کنید — دریافت بیشتر برای رایگان ابر ذخیره سازی و یا بازی بیشتر برای اپل موزیک و ویدئو HD. نمی sparkly چشم توسط “رایگان 5G دسترسی” — اکثر گوشی ندارد 5G مودم هنوز و پوشش است که هنوز هم بسیار محدود است.

بهترین Verizon 5G برنامه ؟

همه از برنامه های نامحدود با استثنا از شروع نامحدود با 5G دسترسی ساخته شده است به قیمت. این است که چگونه آن را برای زمان حال به عنوان Verizon هنوز نظر خود را 5G شبکه به “بتا”. بنابراین اگر شما مایل به استفاده از این حالی که شما می توانید جست و خیز شروع به نامحدود است. بازی بیشتر فضای مجاز: نامحدود به نظر می رسد مانند یک گزینه خوب برای — 720p ویدئو موسیقی اپل. برای تلفن های موبایل خوب!

چگونه ورایزون بهترین برنامه مقایسه با سایر حامل های

*تمام قیمت ها پس از پرداخت خودکار و w/ بدون کاغذ صورتحساب شامل بحث نامحدود و متن در ما

اطلاعات برنامه: آیا شما نیاز به دیتا ؟

محدود برنامه به شما اجازه انتخاب کنید ارزان بسته اگر شما نمی خواهید به پوسته را برای نامحدود قرارداد. آنها به شما اجازه خرید یک مقدار مشخصی از داده ها در سرعت های بالا و وصل کنید به عنوان بسیاری از گوشی ها به این طرح به عنوان شما می خواهید.

ما باید سه ردیف از داده ها را انتخاب کنید اما این برای دسترسی به حساب تنها. به عنوان به زودی به عنوان شما اضافه کردن یک خط تلفن که به حساب شما نیاز به پرداخت هزینه اضافی $20 در هر ماه. بنابراین شما می توانید 4 GB طرح و سپس اضافه کردن دو گوشی به آن است. که می شود 50 دلار برای طرح و 40 دلار برای دو دستگاه — $90 در مجموع.

لطفا توجه داشته باشید: اگر شما در حال اتصال گوشی که شما خریداری شده از ورایزون در یک سال 2-قرارداد (و هنوز پرداخت گفت: تلفن) آن را به شما هزینه $40/mo برای اتصال تلفن خود را به طرح اطلاعات به اشتراک گذاشته.

مشترک طرح هنوز به شما نامحدود متن و بحث و حتی خروجی بین المللی پیام کوتاه. تنها جایی آنها محدود است داده ها و محدود است که مشترک بین همه گوشی هایی که متصل به خود را برنامه ریزی! اگر از شما اجرا از حق بیمه داده ها را برای ماه, شما می توانید خرید اضافی 1 گیگابایت برای 15 دلار است که نه تند. استفاده نشده داده ها می کند حمل بیش از ماه آینده (برای 1 ماه فقط اگر) به طوری که خوب است.

اطلاعات به اشتراک گذاشته برنامه 720p video streaming کلاه و اجازه می دهد تا شما را به استفاده از hotspot ویژگی برای زمانی که شما نمی رسید انتخاب خود را محدود می کند.

اساسا گرفتن 4 GB محدود طرح تنها با یک گوشی هوشمند به شما هزینه خواهد شد $70. بهره مند است که شما دریافت hotspot استفاده و بالاتر رزولوشن تصویری جریان. اما این 4 GB می توانید پرواز با شبیه هیچ چیز و اضافه کردن اضافی GB را در این فوق العاده-گران قیمت طرح است. در عوض, شما فقط می توانید بازی بیشتر فضای مجاز: نامحدود و ثبت نام پرداخت خودکار آوردن هزینه های آن را به $80.

حکم ما: بیشتر گوشی های شما نیاز به اضافه کردن به خط خود را بیشتر از آن را حس می کند در واقع رفتن به صورت نامحدود و نگاه به دور از طرح اطلاعات به اشتراک گذاشته. دومی ماندگار تنها در صورتی از آن است که مشترک بین کاربران که واقعا مرور صفحات وب که بسیار (و یا یک کاربر که می کند در حالی که بقیه ندارند). و حتی پس از آن قدرت پردازش اضافی از فضای مجاز: نامحدود (سیب موزیک ابر ذخیره سازی) را ارزش اضافی که در آن مهم است در حالی که طرح مشترک تنها ارائه می دهد شما داده است.

5 گیگابایت خط برنامه

بنابراین شما فقط یک نفر فقط با یک تلفن است که می خواهد فقط یک طرح ساده. 5 GB Verizon طرح با هدف ارائه است. فقط برای $60 یک ماه ($55 اگر شما را قادر می سازد خودرو صدور صورت حساب) شما را دریافت کنید:

در $55 این طرح صدا بیش از حد بد — آن را نامحدود صحبت کنید و متن را به عنوان به خوبی به عنوان خروجی بین المللی متن. این همه پایین می آید به چه مقدار اطلاعات شما با استفاده از هر ماه. چرا که اگر شما ضربه که 5 گیگابایت محدودیت و نیاز به خرید اضافی و اطلاعات آن را از طریق روز خود را در کل لایحه را بسیار به سرعت آمار قیمت از یک طرح نامحدود.

Unbound: برنامه های پیش پرداخت و بدون قرارداد

اگر شما نمی خواهید برای اتصال خود را به قرارداد طولانی, شما همیشه می توانید سیم کارت های اعتباری. بدون چک اعتباری وجود دارد به نگرانی در مورد بیش از حد و شما همیشه رایگان برای پرش کشتی و یا جست و خیز پرداخت اگر شما نمی خواهید به نیاز به خط خود را که ماه خاص. شما می توانید ترکیب و مطابقت این خطوط با این حال شما لطفا مطابق با شما خانوار نیاز دارد!

*اصلاح کردن 5 دلار در هر خط نورد در پرداخت خودکار برنامه (و نه قابل استفاده برای 1 GB طرح)

خیلی باحال ، اما وجود دارد چند هشدارهای — هر ردیف در اینجا جریان ویدئو پوش به 480p برای گوشی و 720p برای قرص. همچنین, شما ممکن است تجربه کاهش داده سرعت در مناطق متراکم. اما در سمت تلنگر, شما دریافت متن نامحدود به بیش از 200 کشور و کاربران هستند که بر 16 گیگ یا نامحدود نامحدود بحث و متن به مکزیک و کانادا!

هنگامی که شما در رسیدن به حد اطلاعات خود را شما می توانید در پوش 128 kbps — ایده آل نیست اما به اندازه کافی برای پاسخ به چت. شما می توانید خرید اضافی گیگ از سرعت بالا برای $15. داده های خود را به ماه آینده اگر شما پیش پرداخت قبل از چرخه صدور صورت حساب است و یا اگر شما پرداخت خودکار را فعال کنید. شما می توانید

حکم ما: بسته به اینکه چگونه بسیاری از خطوط شما خواهد شد با استفاده از یک سیم کارت اعتباری طرح نامحدود می تواند هزینه حدود همان یک فضای مجاز: نامحدود یکی. همچنین محدود اعتباری گزینه به نظر می رسد یک معامله بهتر از قرارداد محدود محدود برنامه های.

بهترین Verizon برنامه ریزی برای سالمندان

شما یک زن و شوهر از گزینه های در اینجا. یا رفتن برای یک, ساده, $30 طرح پیش پرداخت با 1 GB از داده ها و یا استفاده از توانایی ترکیب و مطابقت با برنامه های نامحدود با یک حساب. اگر شما 5 خط یا بیشتر در یک حساب یک شروع نامحدود را به شما هزینه 30 دلار در هر ماه با خودکار پرداخت هزینه ثبت نام پس چرا نه ؟

گرفتن یک دستگاه با اعتباری Verizon

اگر شما می خواهید برای دریافت یک نام تجاری جدید تلفن از Verizon اما نه می خواهد در یک طرح پیش پرداخت — شما هنوز هم می تواند. شما نیاز به پرداخت هزینه برای دستگاه های چشمگیر و آگاه باشید که از آن خواهد شد قفل شده است به Verizon برای 12 ماه آینده و قفل شده است به برنامه های پیش پرداخت به طور خاص برای 6 ماه. اگر شما جست و خیز پرداخت 6 ماه شمارنده می شود تنظیم مجدد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im