اگر یکی از چیزهایی که شما باید بدانید در مورد نوپای آمریکا فوق العاده رقابتی و بسیار کثیف 5G صنعت بی سیم آن است که ملت های تلفن همراه اپراتورهای شبکه باید به تصویب wildly مختلف اجرای استراتژی تا کنون در نتیجه عظیم با سرعت و پوشش شکاف.

همانطور که شما ممکن است بدانید در حال حاضر وجود دارد سه 5G طعم و T-Mobile تنها حامل با یک برنامه مشخص (و به اندازه کافی منابع فنی) به ترکیب پایین متوسط و بالا-گروه طیف در آینده نزدیک. اما وقتی که می آید به کارگیری روش های این سه 5G فن آوری می تواند در واقع واصل شود و در همان رده.
چرا که آنها هنوز هم استفاده از یک زمینه شبکه 4G LTE برای توابع خاص همه آنها در نظر گرفته بخشی از “غیر مستقل” 5G ، که به همین دلیل ظرف برای مثال است شعار آینده آن 5G خدمات تلفن همراه به عنوان برتر به چه Verizon, AT&T و T-Mobile در حال ارائه افزایش به “مستقل” به عنوان رتبه های ماهواره ای بازار کهنه نیست (و نمی خواهد) کار خود را در شبکه 4G LTE.

چه مستقل 5G و به همین دلیل است که آن را مانند یک معامله بزرگ است ؟

بدیهی است که “سه بزرگ” حمل و نمی خواهد نشستن idly به عنوان صنعت rookie می آید برای شکستن زمین جدید و تغییر بازی. Verizon برای یک, است, اعلام خود را بسیار خود 5G مستقل هسته محاکمه جلوتر از “کامل تجاری در 2021.”

در یک کلام جهش به مستقل خدمات 5G را ارائه مزایای عمده برای هر دو مصرف کنندگان و حامل در قالب شبکه پوشیدگی کاهش بیشتر سرعت ارتقاء و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری. این مشکل به عنوان شما می توانید تصور کنید این است که فن آوری های نوآورانه است که هنوز رتبهدهی نشده بود به همین دلیل است که قرمز بزرگ با هدف “شروع به حرکت ترافیک در هسته جدید در نیمه دوم سال 2020” پس از اتمام آن موفق “end-to-end data جلسه” در طول گفت: “جدید 5G شبکه مستقل هسته ای.”

اساسا این خواهد بود ساخته شده است با استفاده از نسل بعدی فن آوری تلفن همراه از زمین تا با 5G سلول های قوی تر برای هر دو سیگنالینگ و انتقال اطلاعات که پیش بینی شده است که به عنوان ارائه گوشی های هوشمند “تقریبا بی نهایت فرصت برای استفاده از داده ها.”

جالب به اندازه کافی Verizon هنوز ماندن مادر در موضوع هسته فروشندگان آن در حال حاضر در حال همکاری با را بلند پروازانه فوق برنامه امکان پذیر است. در مقابل, T-Mobile در حال حاضر نشان داد این کار نزدیک به هم با سیسکو و نوکیا (در میان دیگران) برای راه اندازی آن مستقل 5G خدمات به عنوان اوایل به عنوان “بعد از این سال است.”

T-Mobile است که به سرعت در حال تبدیل شدن به 5G ارائه دهنده به ضرب و شتم

که یک بار دیگر ثابت می کند که “سازمان ملل متحد حامل” است که به طور مداوم (حداقل) یک قدم جلوتر از قرمز بزرگ وقتی که می آید به 5G توسعه و استقرار طرح اگر چه Verizon هنوز هم می تواند ضرب و شتم آن قوس رقیب به پانچ با پویا طیف های اجرای پایان سال 2020 است.

DSS یکی دیگر از تکنولوژی های برتر نشستن در جایی بین غیر مستقل و مستقل 5G استقرار حالت از نظر پیچیدگی آن را به عنوان اجازه می دهد تا به لحاظ نظری حامل برای استفاده بهتر از دارایی های موجود توسط, خوب, پویا طیف های بین LTE 4G و 5G شبکه.

 

بر روی کاغذ است که می تواند کمک به Verizon گرفتن با T-Mobile در سراسر کشور کم باند 5G سیگنال تا آنجا که در دسترس می رود اما در واقعیت قرمز را بالای مقامات ادعا می کنند این تکنولوژی است که به دور از جلا و هنوز هم ممکن است نیاز به بیش از یک سال قبل از آن را می توان به صورت تجاری منتشر شد.
در ضمن AT&T است که نگه داشتن همه چیز حتی vaguer از Verizon در نظر مستقل 5G توسعه گفتن مردمی در بیش از خواندن نور آن است که در حال حاضر قادر به “انتشار نام فروشندگان” این خواهد بود که با استفاده از آن “رایج هسته.” برای آنچه در آن ارزش, گفت هسته ای در حال توسعه و آزمایش در حال حاضر و AT&T قصد دارد به “ادامه سرمایه گذاری” در شبکه “زیرساخت برای ساخت” آن 5G خدمات… هر آنچه که ممکن است به معنای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de