این ممکن است رفته اند تحت رادار اما ورایزون راه اندازی یک گوشی جدید به تازگی Kyocera DuraXV شدید. از آن به بازار عرضه شده به عنوان “فوق العاده ناهموار قابل شستشو” فلیپ تلفن, پس از آن واقعا یک گوشی هوشمند است.

برای کسانی که می خواهند یک گوشی دوم و یا چیزی است که هر دو با دوام و قابل شستشو که Kyocera DuraXV شدید است که در حال حاضر برای خرید در دسترس در Verizon فقط برای $240. فلیپ تلفن همراه در دو نوع – با یک دوربین و بدون دوربین اما قیمت باقی می ماند همان.

این DuraXV شدید نیز می تواند برای $10 در هر ماه به 24 ماه و کسانی که تلفن سفارش آنلاین خود را هزینه فعال سازی چشم پوشی است. Kyocera این گوشی از ویژگی های است که تنها موجود در سیاه و سفید.

بهترین چیز در مورد Kyocera را تلنگر تلفن است, بدیهی است, آن خواهد شد. این DuraXV شدید را فراهم می کند استاندارد نظامی 810G و IP68 ضد آب حفاظت. همچنین این گوشی قطره ضد تا پنج فوت به بتن گرد و غبار و گواهی عدم incendive کلاس 1 برای حفاظت در محیط های خطرناک.

درست مانند هر دیگر ویژگی های تلفن به فروش می رسد این روزها Kyocera DuraXV ویژگی های شدید فشار به بحث علاوه بر تلفن همراه یا Wi-Fi. این گوشی بسته 1.2 GHz quad-core processor, 2GB رم, 16GB ذخیره سازی یک دوربین 5 مگاپیکسلی و یک از 1700 میلی آمپر باتری است که باید تا 9.5 ساعت از زمان استفاده و یا تا 18 روز زمان آماده به کار.

در بالا از آن, فلیپ تلفن پشتیبانی همراه تا 10 دستگاه ها و امکانات دو میکروفون حذف نویز و دو بلندگوهای جلو. آن را جالب انتخاب اگر شما به دنبال یک گوشی از ویژگی های, و آن را حتی بهتر است اگر شما نمی خواهید یک تلفن همراه با یک دوربین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im