Verizon است و در عین حال دوباره گناهکار ساخت گمراه کننده ادعا می کند در 5G تبلیغات

ورایزون 5G Ultra Wideband شبکه یک بیت از یک کیسه مخلوط همزمان جهان نام بهترین و بدترین از لحاظ متوسط سرعت دانلود و دسترسی به ترتيب در جامع Opensignal گزارش چند ماه پیش.

بدیهی است که شما هرگز تصور کنید که اگر شما به تکیه تنها بر ورایزون بازاریابی و کمپین های تبلیغاتی که با دقت گردد و تاکید بر بدون شک چشمگیر Ultra Wideband سرعت در حالی که اغلب غفلت را پوشش ضعیف جنبه روشن است.

دو تلویزیون تبلیغات نیاز به رفتن به دور

پس از شکایت توسط AT&T (که دیگر?) این NAD راه اندازی یک تحقیق که در نهایت به این نتیجه رسیدند که دیروز دو Verizon تبلیغات فاقد وضوح با توجه به محدودیت ها و اشکالاتی از استفاده از شبکه تلفن همراه اپراتور بسیار تبلیغ خدمات 5G.
برای استارت, Verizon ادعا می کنند که “مردم از میدتاون منهتن به مرکز شهر دنور می توانید تجربه خود را 5G ارائه می” در نظر گرفته شد فریبکارانه به شدت نشان می دهد که فوق العاده پهنای باند شبکه “به طور گسترده در دسترس در سراسر کشور” که در واقع گفت: پوشش است “در درجه اول محدود به مکان خاصی محله” از یک تعداد انگشت شماری از شهرهای بزرگ تنها نه به ذکر است که گفت: 5G در دسترس بودن اغلب “متفاوت از بلوک به بلوک.”

اعطا تبلیغات در گسل را از ویژگی های یک افشای “روشن” که 5G Ultra Wideband فن آوری در دسترس است تنها در “بخش هایی از شهر را انتخاب کنید و مکان” اما BBB برنامه های ملی’ ملی تبلیغات بخش حکومت است که توجه داشته باشید که در واقع “نه روشن و آشکار به اندازه کافی” در حالی که همچنین عدم “به طور موثر واجد شرایط و یا محدود کردن این ادعا است.”

Verizon نیز به چالش کشیده در رابطه با برخی از ذهن-باد با سرعت نمرات ارائه شده به عنوان “به طور معمول تجربه شده توسط مصرف کنندگان است.” پس ناد هیچ مدرکی وجود ندارد که کاربر به طور متوسط است در واقع به طور معمول قادر به دستیابی به سرعت دانلود “تقریبا 2 گیگابایت” در هنگام متصل به 5G Ultra Wideband شبکه ورایزون را مجبور به قطع این تبلیغاتی ادعا می کنند به عنوان به خوبی.

البته قرمز بزرگ نیست و از لحاظ فنی باید به انجام هر کاری, به عنوان ملی تبلیغات بخش صرفا مجاز به ارائه توصیه هایی به جای در واقع اجرای آن احکام اما ورایزون در حال حاضر اعلام کرد که به طور کامل برنامه خود را مطابق با این توصیه های خاص, حتی اگر حامل با قبول نمی کند “تمام جنبه های ناد تصمیم.”

دوم این صورت در فضای فقط دو ماه

باور کنید یا نه, این NAD حاکم آمد دقیقا دو ماه پس از تصمیم مشابه در یک ترسناک شبیه مورد آغاز شده توسط یک شکایت… هیچ یک دیگر از AT&T. آن ورایزون شد توصیه می شود به خندق ادعا می کنند که از آن ارائه شده است “قدرتمند ترین 5G تجربه برای آمریکا” حکم حامل نیز به طور داوطلبانه با پیروی… حداقل در بخشی.

که به دلیل بزرگ قرمز اعلام کرد قصد خود را به درخواست تجدید نظر یک “بخش” خاص که تصمیم به شدت اعتقاد داشتند که مصرف کنندگان به طور کامل درک این پیام بود که “منطقی منتقل.” یعنی که Verizon شد و در این روند از “ساختمان قدرتمند ترین 5G تجربه” صرف میلیاردها دلار به سمت این هدف به جای دست داشتن آن در حال حاضر.

نه جذاب آخرین حکم ما می تواند تفسیر Verizon است که به طور غیر مستقیم اذعان تبلیغات “جنایت” آن است که در حال حاضر متهم با وجود این ادعا خلاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de