بر خلاف T-Mobile استفاده می شود که پایین آن-گروه طیف 600MHz برای راه اندازی در سراسر کشور خدمات 5G در اواخر سال گذشته Verizon در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت است. ما باید توضیح دهد که T-Mobile 600MHz امواج رادیو و تلویزیون سفر دورتر و نفوذ به ساختمان های بهتر از این بالا-گروه طیف مورد استفاده توسط ورایزون. آنها تقریبا به عنوان سریع به عنوان ورایزون mmWave سیگنال; دوم ارائه می شود دانلود دیتا سرعت به عنوان سریع به عنوان 1Gbps و رسیدگی می تواند به مقدار بسیار عظیمی از ترافیک داده ها. اما mmWave سیگنال نمی تواند سفر دور و نه می تواند آنها نفوذ ساختارهای بسیار خوبی است. این است که چرا از آن است که مصرف طولانی برای Verizon برای ساخت یک ساحل به ساحل 5G شبکه.

Verizon همچنان به کار را از طریق همه گیر به گسترش رد پای 5G

در حال حاضر T-Mobile ارائه خدمات 5G ساحل به ساحل. آن 5G سرعت در برخی از مناطق بسیار از بهبود بیش از آن 4G LTE سیگنال. اما در حال حاضر که ادغام با حداکثر سرعت دویدن تکمیل شده است, T-Mobile را با حداکثر سرعت دویدن 2.5 GHz اواسط باند طیف. سخت برای پیدا کردن در ایالات متحده این امواج رادیو و تلویزیون را ترکیب با T-Mobile 600MHz کم باند و mmWave بالا-گروه طیف به ایجاد آنچه که بسیاری از تحلیلگران بر این باورند خواهد بود که سریع ترین شبکه 5G در ایالات متحده است. T-موبایل می گوید که آن 5G سرعت دانلود را افزایش می دهد توسط یک عامل از هشت در طول چند سال آینده خواهد بود و 15 برابر سریع تر بیش از شش سال است. آن ظرفیت شبکه را گسترش خواهد داد 14 برابر بیش از شش سال است.

حتی در حالی که آمریکا اساسا قفل شده, ورایزون, ادامه تلاش برای گسترش آن شبکه 5G با توجه به PCMag. ورایزون معاونت فناوری هایدی Hemmer می گوید که حامل باقی مانده در مسیر به 60 5G شهرستانها و در حال اجرا تا پایان سال است. به ماندن در این سرعت ورایزون ادامه کار در شهرستانها که در حال قفل شده است. Hemmer می گوید: “وجود یک تقویم برای راه اندازی بیشتر 5G شهرستانها بیش از سه ماهه بعدی [اما] ما در حال انجام بازاریابی راه اندازی در حال حاضر فقط به این دلیل که از همه چیز که در جریان است,” او می گوید. “ما در مسیر اضافی برای 30 (5G شهرستانها) در این سال و ما همچنان به گسترش پوشش در 30 که ما سال گذشته راه اندازی شد. در شیکاگو ما سه بار گره های ما از یک سال پیش است.”

اجرایی اضافه می کند که در طول سه ماهه سوم Verizon خواهد شد برخی از اواسط باند طیف از طریق یک فن آوری به نام پویا طیف های. این اجازه می دهد تا 5G سیگنال به تقسیم فرکانس باند 4G سیگنال. صحبت کردن در مورد پویا طیف های (DSS), اریکسون سر از شبکه های Fredrik Jejdling گفت: “برای اولین بار مشتریان را مجبور به دوباره مزرعه طیف قبل از استقرار جدید, ‘G’ و می تواند به سرعت 5G در همان رد پای آنها به عنوان با 4G امروز. در 12 ماه آینده بیش از 80 درصد از تجاری 5G شبکه های ما پشتیبانی ما استفاده کنید طیف های راه حل برای رسیدن به گسترده 5G پوشش.”

در حالی که این برای تلفن های موبایل بزرگ در نظریه T-Mobile رئیس جمهور از تکنولوژی نویل ری در بر داشت موضوع را با DSS. به عنوان شدید بی سیم گزارش ری کشف شده که DSS می تواند در نتیجه یک قطره از ظرفیت شبکه. اجرایی می گوید: “ما می بینیم که ما بیشتر یاد بگیرند که شما به عنوان استقرار DSS آن هم از نوع دور می خورد در شبکه ظرفیت مشترک رادیو” ری گفت. “اگر شما عجله به که در حال حاضر برخی از اوایل rollouts و راه حل…است که ما دیده ایم بسیار خورنده و خواهد خورد تا ظرفیت فقط با نورد کردن ویژگی.”

یکی از مشکلات ذاتی است که با بالا باند mmWave طیف به ما اشاره کرد قبل از, است, فاصله محدود که چنین سیگنال های سفر. ورایزون Hemmer می گوید که علاوه بر استفاده از DSS حامل استخدام “هوشمند beamforming” نرم افزار برای کمک به گسترش طیف وسیعی از آن mmWave ایستگاه پایه.

این COVID-19 شیوع در واقع کمک ورایزون 5G خدمه دریافت کار انجام می شود. در شهرستانها که در آن حامل مجاز به کار در خارج, قرار دادن پایین فیبر و نصب mmWave 5G سخت افزار در نور قطب و lampposts خالی, خیابان, در واقع ساخته شده آن را آسان تر برای بزرگ قرمز خدمه به کار می کنند. “هنگامی که ما خارج است و ما در حال اتصال به شهرستان مبلمان برای اکثر ما قادر به ادامه کار” Hemmer می گوید. “در برخی موارد ما از شهرستانها که در آن خیابان ندارد و ترافیک در آنها و یک زن و شوهر از شهرستانها به ما داده اند گسترده تر ساخت و ساز در ساعت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de