Verizon است که در آب داغ بیش از آن گمراه کننده 5G تبلیغات زیر AT&T شکایت

اگر شما بوده ام به دنبال بی شماری شبکه تلفن همراه گزارش های اخیرا منتشر شده توسط معتبر تحقیق و تجزیه و تحلیل شرکت هایی مانند OpenSignal و RootMetrics شما احتمالا می دانید 5G وضعیت ما در حال حاضر است… دور از ایده آل.

همانطور که برای AT&T این کشور دومین ارائه دهنده خدمات بی سیم دقیقا درخشان در شرایط یا 5G پوشش و یا عملکرد که ممکن است به همین دلیل Ma بل تصمیم به حمله به آن قوس رقیب در یک جبهه. با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط BBB برنامه های ملی و ملی خود Advertising Division (ناد) در هفته گذشته Verizon داشت به جرم بد نمایش دادن “قدرت” از آن mmWave مبتنی بر 5G شبکه دو تلویزیون آگهی های بازرگانی به چالش کشیده شده توسط شما حدس زده آن AT&T.

زمان بهبود زخم تمام, اما نه همه فریب

اگر هر چیزی, Ma بل گمراه مشتریان خود را بیشتر با تغییر علامت تجاری LTE پیشرفته به عنوان 5G تکامل نشان می دهد کار خود را نسبت به ارائه یک “true” 5G سیگنال پیشرفته تر (جناس در نظر گرفته) از آن واقع شد. به نوبه خود, Verizon متهم است که یک سری از مسلما جزئی تر تبلیغات جنایات عدم “به وضوح” و “آشکارا” فاش محدودیت های آن 5G پوشش هر دو در خارج و داخل برخی از سالن های ورزشی.
به چالش کشیده تبلیغات تبلیغ بزرگ قرمز فوق العاده پیشرفته 5G تجربه در عرصه و بسکتبال در فوتبال اغراق شبکه فعلی قابلیت ها و انجام بیش از حد کمی به برجسته infamously ضعیف پوشش گفت: mmWave شبکه.

نبرد برای “قدرت” با شدت گرفتن در

جالب, Verizon قصد ندارد به این اتهامات امیدوار به “مطابق با ناد توصیه های در مورد وضوح و conspicuousness آشکار.” اما قرمز بزرگ می کند قصد درخواست فایل جداگانه ادعا می کنند از تبلیغات سوء.

به طور خاص حامل تمایلی به ترک آن “قدرتمند ترین 5G تجربه برای امریکا” شعار و تاکید کرد قصد خود را به “اطلاع مصرف کنندگان در مورد میلیاردها دلار Verizon است که سرمایه گذاری در آن 5G buildout.” گفت: عبارت را بارها و بارها استفاده می شود در دیگر تبلیغات به عنوان به خوبی به عنوان در رسانه های اجتماعی و حتی شبکه تلفن همراه اپراتور وب سایت رسمی, پس از آن قطعا جای تعجب نیست که بزرگ قرمز می خواهد به چسبیدن به آن.

در NAD را مشاهده ورایزون نباید با استفاده از زمان حال در هنگام ساخت “قدرتمند ترین 5G تجربه” ادعا می کنند اگر این در درجه اول اشاره به تلاش های مداوم و هزینه با هدف بهبود در حال حاضر ناقص تجربه تنها در دسترس در “بخش هایی از شهر را انتخاب کنید” و حتی در بخش هایی از استادیوم و عرصه.

بعلاوه ملی Advertising Division, گرفتن است موضوع را با کلمه “قدرت” است که در اصل به عنوان یک مترادف برای سرعت که در واقع باید آن را ترکیب مفاهیم مختلف و جنبه های شبکه های بی سیم قابلیت های از جمله انعطاف پذیری پوشش و پوشیدگی است.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر Verizon در نهایت خواهد شد مجاز به ادامه مدعی آن است که ارائه قدرتمند ترین 5G تجربه برای امریکا اما مهمتر از آن باقی مانده است دیده می شود زمانی که بیشتر مشتریان قادر خواهد بود برای به دست آوردن یک 5G سیگنال. برای بسیاری از مردم حتی کندتر یکی بر اساس پایین-گروه تکنولوژی احتمالا در حال حاضر انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im