Verizon اساسا اذعان می کند که یک گام پشت T-Mobile در مسابقه برای 5G در همه جا

در حالی که هیچ کس می تواند پیش بینی دقیقا چگونه ما بی سیم چشم انداز نگاه کنید 6, 12 یا 18 ماه پایین خط اجازه دهید به تنهایی دو یا سه سال از هم اکنون کاملا متفاوت 5G اجرای استراتژی های اتخاذ شده توسط این کشور بزرگترین شبکه تلفن همراه اپراتورها همه اما تضمین عدم وجود یک سطح میدان بازی برای یک زمان بسیار طولانی به آمده است.

اما ورایزون نمی خواهید به نگه داشتن همه آن 5گرم تخم مرغ در یک سبد برای مدت طولانی با هدف پیاده سازی تکنولوژی های برتر دوبله پویا طیف های (DSS) در آینده نزدیک بسیار گسترش رد پای خود را با سرعت بالا شبکه… گفت: در حالی که کاهش سرعت.

این دستیابی به موفقیت اجازه خواهد داد که بازار پیشرو حامل (و دیگر حامل هر دو در ایالات متحده و بازارهای دیگر) به استفاده از همان طیف باند LTE 4G و 5G اتصال “پویا” تنظیم مقدار از طیف های موجود برای هر فناوری بر اساس نیاز کاربر بررسی در زمان واقعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>