Verizon ناامید AT&T شگفتی و T-موبایل می درخشد در جدید 5G تست سرعت

اگر شما بوده ام به دنبال تدریجی و پراکنده و کثیف ما 5G rollouts از سال گذشته یا بیشتر, شما احتمالا در حال حاضر می دانیم کشور عمده ارائه دهندگان خدمات بی سیم را اتخاذ کرده اند اساسا استراتژی های مختلف در تلاش خود را به سرعت بهبود اتصال تلفن همراه در راه معنی دار.

اما از آنجا که پیشگامانه فن آوری تلفن همراه همچنان یک چالش بزرگ از هر دو اجرای نظر به عنوان دور به عنوان حامل نگران هستند و در شرایط واقعی مصرف کنندگان درک از کل یکپارچه سازی شبکه و ارتقاء فرآیندهای آن را حتما ببینید تجزیه و تحلیل شرکت های مانند Opensignal و RootMetrics در ادامه به ارزیابی عملکرد و همچنین به عنوان نقاط قوت و ضعف هر یک از ملت بزرگ و چهار تلفن همراه اپراتورها در مراحل اولیه 5G انقلاب است.

این بدیهی است که به ما کمک می کند درک بهتر دنیای واقعی اثرات و عواقب ناشی از آن کاملا متفاوت 5G به کارگیری استراتژیها و درست مثل هفته گذشته و یا از چند ماه پیش ، آخرین گزارش جامع را با هم توسط یکی از این دو فوق شبکه تلفن همراه شرکت های تست نمی عملکرد یک برنده در سراسر هیئت مدیره.

AT&T است که منهتن را تا حدودی تعجب آور سرعت قهرمان

ما در حال صحبت کردن در یک مزیت بزرگ قرمز در هر دو متوسط و حداکثر سرعت دانلود در mmWave طیف و همچنین لبه کمی بیش از T-Mobile و Sprint در پایین باند 5G متوسط و حداکثر سرعت دانلود.

ورایزون 5G شبکه, ذهن شما تشکیل شده است به طور کامل از بالا, باند, mmWave تکنولوژی که تنها هدف این است که برای ارائه شگفت انگیز سرعت در پرجمعیت مکان هایی مانند منهتن شهر نیویورک است.

T-Mobile روش این است که در حال حاضر پرداخت کردن زمان بزرگ

در صورتی که شما تعجب که چرا RootMetrics انتخاب به طور خاص انجام این اندازه گیری در منهتن, پاسخ بسیار ساده است – در شهر نیویورک است که هنوز هم تنها جایی که در آن T-Mobile به اصطلاح 5G “کیک لایه” در حال حاضر در دسترس است.

که در اصل به معنی “سازمان ملل متحد حامل” مشتریان می توانید دسترسی به هر سه 5G طعم در “سیب بزرگ” با بهره گیری از سرعت دیوانه ساخته شده ممکن است با پیچیده ترین فن آوری های تلفن همراه… با عمده در دسترس بودن محدودیت ها و همچنین بی نظیر و کم پوشش باند و بهترین از هر دو جهان با 2.5 GHz اواسط باند طیف.

این لایه میانی با هدف به اعتصاب تعادل بین 5G در دسترس بودن و سرعت و اگرچه T-Mobile هنوز هم انجام می شود, یکپارچه سازی فن آوری های زیر تکمیل آن با حداکثر سرعت دویدن کسب اوایل اعداد نگاه قابل توجه است. آن را تقریبا به عنوان اگر سرخابی نیاز ندارد mmWave طیف در همه به گرفتگی Verizon و AT&T می آید به ارائه معنی دار شبکه و ارتقاء برای تعداد قابل توجهی از کاربران نهایی است.

این نیز مهم است به برجسته کردن چقدر سریع تر T-Mo اواسط باند 5G شبکه است به همان نسبت دقیق فن آوری به کار گرفته شده توسط Sprint قبل از این مذکور ادغام. “اکنون شبکه” راه را ادامه خواهد داد به بررسی جداگانه از آن مالک جدید تا منابع خود و طیف هستند “به طور کامل یکپارچه” و ترکیب, که ممکن است چند ماه بیشتر.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم ما باید نقطه قرمز را mmWave 5G سرعت در واقع اصلا بد نیست که با توجه به مزیت Verizon و AT&T در حال حاضر نگه دارید و در نظر داشتن این نوع خاص از طیف.

آن را به طور طبیعی جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه این شبکه همچنان به تکامل و بهبود در آینده نزدیک به عنوان T-Mobile قصد دارد برای خرید و استقرار بیشتر بالا-گروه طیف به خدمت آبدار “لایه کیک” در دیگر نقاط کشور در حالی که AT&T و Verizon در حال انتظار به چلپ چلوپ کردن در آینده و اواسط باند حراج به تلاش برای رفع آنها بیشتر خودنمایی معایب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im