ورایزون می تواند افتخار از بسیاری از چیزهایی شروع با چگونه آن واقعا در سراسر کشور شبکه 4G LTE هنوز هم می تپد T-موبایل به سرعت در حال گسترش کم باند 5G سیگنال در نظر سرعت دانلود در بسیاری از مکان ها, اما زمانی که آن را می آید به قرمز بزرگ خود 5G استقرار وضعیت بسیار پیچیده است.

آخرین جمله شهر برای پیوستن به 5G Ultra Wideband حزب است سن دیگو که در آن فروزان سریع خدمات تلفن همراه است که “در ابتدا” موجود “قطعات” ماموریت دره در نزدیکی وستفیلد دره ماموریت و SDCCU ورزشگاه لیندا ویستا همراه لیندا ویستا جاده کنزینگتون در نزدیکی El Cajon بلوار و در Banker تپه در 1st خیابان.

یک گام کوچک به جلو برای ذاتا ناقص شبکه

تمام هشدارهای معمول و تکذیبنامهها بدیهی است که اعمال می شود به عنوان موانع از هر نوع (از جمله درختان و حتی انسان) هستند به احتمال زیاد برای جلوگیری از بالا باند 5G سیگنال حتی در کسانی فوق لکه فورا تنزیل رتبه شما به 4G LTE سرعت.

فراموش نکنید که شما همچنین نیاز به یک 5G UW-پشتیبانی از گوشی های هوشمند با لیست در حال حاضر در دسترس دستگاه از جمله امثال سامسونگ کهکشان S20+, S20 فوق العاده و بله “به طور منظم” S20 و همچنین LG V60 ال جی, موتورولا لبه+, وان پلاس 8 و Galaxy Note 10+. صحبت از لیست, مهم است به یاد داشته باشید سن دیگو رسما به ارمغان می آورد تعدادی از شهرستانها تا حدی پوشش داده شده توسط ورایزون 5G اتصال تا 35 که حامل به نظر می رسد خوشحال می شود.
در واقع افسر ارشد فناوری Kyle بیماری است “خوشحال به گزارش” قرمز بزرگ است “جلوتر از برنامه در حال حاضر در 5G در ایالات متحده” است که باعث می شود ما تعجب می کنم اگر اپراتور واقعا برنامه ریزی عاقلانه برای سال اول آن و یا پس از 5G rollouts. پس از همه, 35 صدا ممکن است مانند یک شماره بد اما 36 است که در واقع بسیار شرم آور یک.
با توجه به T-Mobile که چگونه بسیاری از مایل مربع ورایزون دیوانه سریع 5G شبکه تحت پوشش قبل از سن دیگو اضافه شد به لیست فوق است که مقایسه بسیار ضعیف به بیش از 1 میلیون کیلومتر مربع تحت پوشش قرمز را بسیار کندتر 600 مگاهرتز طیف.

بازی گرفتن تا به یک توسری خور تبدیل trendsetter

در ضمن قرمز بزرگ همچنان به اصرار خود در اجرای استراتژی تنها راه برای “ساخت 5G حق” اعلام کرد این شرکت رضایت چگونه آن را قادر به “کشف کردن راه” برای حذف موانع ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس در چند ماه گذشته.

Verizon ادعا می کند آن را “هنوز هم در برنامه” با تمام “طرح های استراتژیک تا کنون” اگر چه بیماری بود به خصوص مشتاق برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در آینده گسترش حامل تجاری 5G خدمات. کمی بیش از یک ماه پیش ملت اپراتور تلفن همراه تصریح کرد: وعده خود را به 5G Ultra Wideband تکنولوژی بالا و در حال اجرا در در مجموع 60 بازار تا پایان سال 2020 و اگر این شرکت فعال است که در واقع جلوتر از برنامه ما می تواند امید به دیدن این تعداد بیش از حد در شش ماه آینده و یا تا.
از همه مهمتر ما می خواهیم مطمئن شوید که برای نگه داشتن چشم در کسانی که کم باند تحولات و همچنین اواسط باند طیف تست که می تواند ثابت کند بسیار مهم برای ورایزون در دراز مدت امید به رقیب T-Mobile به عنوان دور به عنوان ارائه قابل استفاده 5G برای توده ها نگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im