Verizon به ارمغان می آورد آن 5G صفحه اصلی خدمات اینترنت برای ششمین شهر

خبر خوب برای کسانی که در حال انتظار برای Verizon به گسترش آن 5G صفحه اصلی خدمات اینترنت به بازارهای اضافی. حامل فقط اعلام کرد که 5G اینترنت در حال حاضر در دسترس در دیترویت در حالی که دو نفر دیگر شهرهای آمریکا – Indianapolis و لس آنجلس در حال گرفتن بهبود 5G خانه ارائه شده است.پس از امروز شروع مشتریان در بخش مترو دیترویت می توانید ثبت نام برای ورایزون 5G صفحه اصلی خدمات اینترنت برای به عنوان کم به عنوان $50 در هر ماه. متاسفانه اگر شما یک مشتری Verizon در حال حاضر شما مجبور به پرداخت 70 دلار در هر ماه برای 5G صفحه اصلی خدمات اینترنت. در سمت روشن تمام کسانی که ثبت نام برای اولین بار به دریافت سه ماه از خدمات به صورت رایگان.

Verizon 5G خانه با تحویل آخرین Wi-Fi 6 روتر که به کاربران ارائه می دهد اوج سرعت 1Gbps. در کنار توجه روتر ارائه شده توسط ورایزون می آید با آمازون الکسا ساخته شده است در. تنظیم روند در حال حاضر کاملا به همان سرعتی که کاربران می توانید با استفاده از به اصطلاح “خود راه اندازی با 5G اینترنت خانه” گزینه است.

اما بیشتر وجود دارد! Verizon ارائه می دهد رایگان جریان دستگاه تلویزیون به تمام مشتریان که ثبت نام برای 5G اینترنت که به آنها اجازه می دهد دسترسی به مجموعهای از برنامهها و سرگرمی مانند Netflix و Amazon Prime. همچنین مشتریان دریافت خواهد کرد یوتیوب تلویزیون برای یک ماه دیزنی+ برای یک سال و بازی در گوگل Stadia برای سه ماه تمام به طور کامل رایگان است.

علاوه بر دیترویت ورایزون 5G صفحه اصلی خدمات اینترنت در دسترس است در بخش هایی از شیکاگو Sacramento, لس آنجلس, هوستون و ایندیاناپولیس. دو تا از این بازار Indianapolis و لس آنجلس در حال حاضر از ویژگی های “پیشرفته 5G صفحه اصلی خدمات” (هر آنچه که ممکن است معنی) و تا پایان سال این سرویس خواهد شد گسترش به 10 شهرستانها اضافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de