Verizon و T-Mobile به طور همزمان در جهان بهترین و بدترین ‘برجسته’ 5G اپراتورهای

پس از انتشار چند گزارش به تصویر می کشد که ما بی سیم چشم انداز بسیار unflattering نور Opensignal تا در نهایت موفق به کنار هم قرار دادن برخی اطلاعات مبنی بر نقاط قوت دو ملت عمده شبکه تلفن همراه اپراتورها در مقایسه با دیگر حامل های جهانی در نسبتا مراحل اولیه از جهان انتقال از 4G LTE به 5G اتصال.

اما در راه به “کمیت جهانی 5G تجربه در سراسر ده اپراتور”, Opensignal کشف کرد که یکی از ما ارائه دهنده خدمات بی سیم رز بالا بسته در هر سه اندازه گیری بر اساس داده های جمع آوری شده بین ماه های ژانویه 31 مارس 30 سال 2020 است. متاسفانه (و جای تعجب نیست) ما در حال صحبت کردن در مورد همان حامل.

ورایزون 5G سرعت ضربه رقابت های جهانی خارج از آب

در حالی که قرمز بزرگ را خرد استفاده بیش از AT&T, Sprint و T-Mobile است در حال حاضر به خوبی تثبیت شده و کاملا مستند است, شما ممکن است شوکه به امریکا بزرگترین شرکت تلفن همراه به راحتی همه شکست از کره جنوبی در سه حامل های بی سیم به استرالیا Telstra و هر دو خام و وودافون در انگلستان از نظر میانگین 5G سرعت دانلود.

ورایزون نزدیک ترین حریف یکی از فروشندگان پیشرو نیروهای کره جنوبی در بازار یک کشور بارها و بارها مورد ستایش صاحب نظران صنعت و تجزیه و تحلیل شرکت های خود را تحت زود و در مقیاس گسترده ای 5G استقرار قرار دادن سامسونگ و ال جی میهن در خط مقدم بعدی بی سیم انقلاب است.

البته به همین دلیل Verizon دارای چنین عظیم سرب بیش از هر کس دیگری در این سلسله مراتب کاملا ساده و در عین حال با تاکید بر دوباره کلید ضعف ما بی سیم غول های غیر متعارف 5G اجرای استراتژی است. بزرگ قرمز است که اپراتور تنها در Opensignal لیست ده “پیشرو” 5G بازیکنان به طور انحصاری به کار mmWave طیف تا کنون.

 

این دولت از هنر و تکنولوژی مجاز سرعت برای افزایش کمتر از 18.4 بار (!!!) در مقایسه با حامل میانگین 4G LTE شماره اما به عنوان آینده نمودار خواهد ثابت کند (برای زمان بی حد و حصر) گفت: ذهن دمیدن خروش است و تا حد زیادی بی معنی برای اکثریت قریب به اتفاق مشتریان ورایزون در حال حاضر.

T-Mobile است که در بالای جهان وقتی که می آید به 5G در دسترس بودن

یکی دیگر از منطقه ای ما موفقیت است که شما ممکن است متوجه شده اند نگه می دارد تا در مقیاس جهانی است که بیش از حد قرمز فوق العاده ای (و فوق العاده اولیه) 5G شبکه ، ما نه فقط صحبت کردن پوشش جغرافیایی و ذهن شما بلکه چگونه بسیاری از مردم در واقع می تواند به دست آوردن یک 5G سیگنال و چقدر زمان آنها به طور معمول صرف متصل به فروزان نسبتا سریع, شبکه های جدید.

صحبت از AT&T آن را قطعا ناامید کننده برای دیدن این کشور دومین ارائه دهنده خدمات بی سیم رتبه دوم… به گذشته به طور متوسط در 5G سرعت دانلود و همچنین به عنوان ششم به طور کلی به عنوان دور به عنوان 5G در دسترس نگران است. در راه دومی نتیجه است و حتی سخت تر برای دفاع و درک نسبت به سابق به عنوان AT&T در ابتدا با تمرکز در درجه اول در پایین باند 5G rollouts درست مثل T-Mobile, پایان رتبه بندی پشت با حداکثر سرعت دویدن که اواسط باند طیف است که به لحاظ نظری کمتر صالح در پوشش یک سطح بزرگ.

همانطور که برای ورایزون ما نمی توانیم بگوییم ما شوکه شده که رقت انگیز 0.5 درصد در دسترس بودن نمره بلکه آن را ندارد این شرکت مخابراتی 5G اجرای استراتژی هر کمتر افسرده. ذهن شما این بدان معنا نیست که 0.5 درصد از تمام کاربران Verizon در حال حاضر می توانید دسترسی خود را فوق العاده با سرعت بالا mmWave شبکه, بلکه آن است که اپراتور 5G کاربران صرف 0.5 درصد از وقت خود را به گشت و گذار در وب و جریان محتوا در 5G با سرعت در حالی که تقریبا همیشه نیاز به حل و فصل برای اتصال 4G LTE به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im