Verizon و AT&T آمریکا در T-Mobile آخرین duopoly انتقاد

در نظر گرفتن یک صفحه از پیر John Legere راهکار به تازگی ضرب T-Mobile مدیر عامل مایک Sievert نمی تواند مقاومت در برابر پرتاب تعدادی از jabs در ورایزون و AT&T در حالی که اعلام آخرین “سازمان ملل متحد حامل” حرکت دیروز.

اگر چه Sievert متوقف کوتاه از فراخوانی ملت دو تا از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات بی سیم “احمق و احمقتر” بود که پیشرو خود را از رفتن به توهین در این نوع از راه اندازی حوادث و همچنین دیگر اظهارات عمومی آن را به ارزش برجسته که ورایزون نام تنهایی ذکر شده است عظیم پنج بار در T-Mo را کلاهبرداری سپر-اختصاصی newsroom پست.
بدیهی است که هیچ یک از رقابت منابع ساخته شده در یک مثبت در زمینه نقشه کشی خیلی خیلی فوری واکنش از هر دو Verizon و AT&T. در حالی که بزرگ قرمز را کمی بیشتر از “تصادفا” توجه به خود را دارد, آخرین خبر در ماده robocall حفاظت Ma بل در زمان زمان به طور مستقیم و به صراحت مقابله با برخی از T-موبایل مبارز جدید ادعا می کند.

هر کس در تلاش است به دفاع شما از robocalls

در پاسخ به تماس برای Verizon و AT&T را به مبارزه با کلاهبرداری “به طور جدی” دومی حامل (از طریق FierceWireless) با اشاره به تلاش های خود در این زمینه در واقع تاریخ به عنوان دور برگشت به عنوان 2016 زمانی که کارشناسی ارشد بل “اولین شبکه مبتنی بر تجزیه و تحلیل ترافیک و مسدود کردن برنامه” آغاز شد. اخیرا AT&T اضافه شده اختصاصی خود در شبکه های مبتنی بر تماس محافظت از فن آوری به “میلیون ها نفر از خطوط برای بدون هیچ هزینه اضافی” بنابراین اگر هر چیزی, ملت شماره دو اپراتور تلفن همراه در حال حاضر استقبال سرخابی به حزب به جای راه دیگری در اطراف.

AT&T نیز متلک T-Mobile با facetiously ادعا “آن را به خوبی برای دیدن سایر حامل به کار گرفتن” اما در حالی که آن را قطعا واقعی است که قرمز است نه تنها عمده ما در صنعت بی سیم نیروی مبارزه با robocalling معضل آن هم درست است که Ma بل شارژ 3.99 دلار در ماه برای یک تماس به علاوه محافظت از اشتراک از جمله چندین ابزار و امکانات که در حال حاضر رایگان برای T-Mo مشتریان.

همان می رود برای Verizon که در واقع با تاکید بر $2.99 هزینه ماهانه آن Call Filter Plus سرویس در یک 25 ژوئن بیانیه ای که فقط تا اتفاق افتاده است به روز می شود در همان روز که T-موبایل خود را رونمایی کرد قوی مجموعه ای از (بیشتر) رایگان کلاهبرداری سپر ابزار و راه حل در برابر “شایع کلاهبرداری و robocalls.”

درست مانند T-Mobile و AT&T, ورایزون, به نظر می رسد تحت تاثیر آن است که “پیشرو صنعت در حفاظت از بیش از 75 میلیون مصرف کننده کسب و کار و پیش پرداخت های بی سیم خطوط با Call Filter.” این برنامه که همچنین در دسترس به صورت رایگان و بدون “حق بیمه” ویژگی های مانند نام تماس گیرنده ID دادن نگاه کردن و یا شخصی بلوک لیست ظاهرا ناشی از “بیش از 30 درصد کاهش در تماس های ناخواسته در طول سه ماه گذشته.”

هیچ یک مبارزه سخت به اندازه کافی

در حالی که رها کردن است که بدون شک یک گام در مسیر درست در سراسر کشور robocalling مسئله دور از حل و فصل شود. یک گزارش جامع منتشر شده توسط Truecaller در ماه آوریل به عنوان مثال در بر داشت که ما تلفن کلاهبرداری شد و هنوز هم در حال افزایش است با عنوان بسیاری از 56 میلیون آمریکایی از دست دادن یک کل بزرگ از $19.7 میلیارد دلار در 12 ماه به تنهایی از 43 میلیون نفر از مردم ادعا ترکیب زیان $10.5 میلیارد سال قبل است.

با توجه به این که در حال حاضر وجود دارد چند قوانین جدید در محل تشویق شرکت های تلفن به شدت هدف بالقوه robocallers و “بدتر spoofed تلفنی مبارزات” با حفاظت از حامل از مسئولیت “به صورت ناخواسته و یا غیر عمدی مسدود کردن می خواستم تماس.”

FCC ادعا این بود که یک نگرانی عمده که مانع برخی از شرکت ها از اجرای “قوی robocall مسدود کردن تلاش” و با توجه به کمیسیون اغلب روابط دوستانه با T-Mobile, ما نمی شود شگفت زده اگر “سازمان ملل متحد حامل” در حال حاضر می دانستم که در مورد این قوانین آنها را با توجه به در نظر گرفتن قبل از ساخت روز گذشته اعلام بزرگ. توپ در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در Verizon و at&T در دادگاه به قدم بیشتر تا عمل خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de