ما مطالعه می گوید: هیدروکسی کلروکین کمک نمی کند coronavirus بیماران

  • یک مطالعه جدید بودجه توسط موسسه ملی بهداشت نشان داد که بحث هیدروکسی کلروکین مواد مخدر کمک نمی کند coronavirus بیماران.
  • این مطالعه شامل حدود 1,400 بیماران و به این نتیجه رسیدند ضد مالاریا مواد مخدر نبود موثر در برابر ویروس.
  • این مطالعه یک مطالعه شاهدی معنی محققان نیست کنترل واقعی درمان بيماران و آنها مقایسه نمی هیدروکسی کلروکین به دارونما.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تبلیغ به عنوان یکی از مهمترین مواد مخدر در مبارزه با COVID-19, هیدروکسی کلروکین دریافت افزایش مقاومت مبتنی بر داده است که نشان می دهد ضد مالاریا, داروی مفید نیست در برابر رمان coronavirus. هیدروکسی کلروکین و کلروکين دریافت مقدار زیادی از پوشش در ماه مارس برای به دلایل مختلف. شواهد نشان میدهد که برخی از COVID-19 بيمار بهبود پس از اینکه مواد مخدر است. اما یک نفر کشته خوردن یک ماده که صدا مانند مواد مخدر و دیگران مسموم خود را با شبیه صدایی محصولات.

مطالعات نشان داد که به دنبال دارو می تواند شدید عوارض جانبی بر روی قلب است که می تواند کشنده باشد, باعث, محققان, در, برزیل و فرانسه برای جلوگیری از مطالعات خود را. نتایج از بزرگترین هیدروکسی کلروکین مطالعه و در عین حال آمده از ایالات متحده بودجه تحقیقات آنها نشان می دهد این دارو مفید نیست در COVID-19 درمانی است.

محققان از New York-پروتستان بیمارستان و دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در شهر نیویورک انجام این مطالعه که با بودجه دولتی توسط موسسه ملی بهداشت. نتایج منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند (از طریق CNBC) نیست خوب برای هیدروکسی کلروکین طرفداران.

نزدیک به 60 درصد از 1,376 coronavirus بیمارانی که در مطالعه وارد شدند با دریافت این دارو در عرض 48 ساعت. محققان دریافتند این بیماران بیشتر به شدت بیمار نسبت به کسانی که نمی دریافت هیدروکسی کلروکین. این مطالعه یک مطالعه شاهدی معنی پزشکان تنها تجزیه و تحلیل تکامل از این موارد به عنوان آنها را در بیمارستان و بدون مدیریت واقعی درمان بیماران. یک کارآزمایی بالینی تصادفی است که نیاز به ارائه قطعی اثبات اینکه هیدروکسی کلروکین می تواند کمک به COVID-19 بيمار.

چند هفته پیش FDA هشدار داد مصرف کنندگان در مورد هیدروکسی کلروکین استفاده در خارج از بیمارستان. قبل از آن CDC تغییر هیدروکسی کلروکین دستورالعمل که از آن ارائه شده بر روی وب سایت خود را شامل موردی دوز استفاده شده توسط برخی از پزشکان برای درمان COVID-19 بيمار.

CNBC می گوید: ایالت نیویورک وزارت بهداشت با همکاری دانشگاه آلبانی در حال انجام یک دوم مطالعه مشاهدهای که سعی خواهد کرد که برای تعیین این دارو بالقوه اثربخشی. محققان خواهد شد و به دنبال سوابق پزشکی COVID-19 بيمار که فوت و یا بهبود و نگاهی به داروهایی که تجویز می کردند.

در حالی که ما منتظر یک پاسخ قطعی در مورد هیدروکسی کلروکین مانند remdesivir مطالعه چند روز پیش برخی از پزشکان در ایالات متحده و کشورهای دیگر هنوز هم ممکن است استفاده از دارو برای درمان coronavirus بیماران. اما بیماران مبتلا به لوپوس و آرتریت روماتوئید در واقع نیاز هیدروکسی کلروکین بنابراین شما باید به جلوگیری از خرید آن در داروخانه ها. یک دکتر تماس بگیرید اگر شما فکر می کنم شما آلوده شده اند برای تعیین بهترین روش عمل.

منبع تصویر: MURTAJA LATEEF/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>