ما بیمارستان در حال غرق خروش در coronavirus موارد

  • به عنوان تعدادی از روزانه coronavirus موارد در ایالات متحده همچنان به افزایش بیمارستان ها در برخی از کشورهای در حال شروع به رویکرد ظرفیت خود را محدود.
  • با توجه به CDC 12 متحده در حال دیدن بستری اعداد رو به افزایش از جمله تگزاس و آریزونا و فلوریدا که در حال شکستن سوابق خود را در هر هفته.
  • اگر میزان بستری شدن در بیمارستان ندارد slow down, پزشکان ممکن است مجبور به تصمیم گیری می شود که مراقبت و که نمی کند بر اساس احتمال زنده ماندن است.

ایالات متحده موفق به شامل رمان coronavirus. روز چهارشنبه به ما گزارش شده 50,000 موارد جدید در یک روز, است که یک رکورد برای کشور است. در واقع قبل از ژوئن 25th, آمریکا هرگز گزارش 40,000 موارد در یک روز اما این پرونده در حال حاضر در حال شکسته به طور مداوم. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در این هفته که ما می تواند ضربه 100,000 موارد یک روز اگر شیوع بیماری در جنوب و غرب نیست موجود است. از همه بدتر بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر در حال غرق شده است.

“در سه هفته گذشته من را دیده اند بیشتر پذیرش و مریض تر بیماران نسبت به قبلی 10 هفته” دکتر یوسف Varon, افسر ارشد پزشکی در ایالات یادبود مرکز پزشکی در هوستون, تگزاس, گفته سی ان ان. “این افزایش تصاعدی بر شدت بیماری و در تعدادی از موارد است که ما اعتراف کند.”

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: کنگره تنها چند روز پیش که بستری شدن شماره در حال بالا رفتن در 12 متحده است. COVID-19 بیماران می توانند در هر نقطه از 2 تا 14 روز به شروع به نشان دادن علائم پس از در معرض بودن که به معنی میزان بستری شدن همیشه رفتن به عقب عفونت رای دادن. اما در حال حاضر که عفونت شده اند در انتظار برای یک مدت زمان طولانی از این کابوس وضعیت که در نیویورک با تجربه این بهار است که در ابتدا به آمار بیشتر بیمارستان های کشور.

“تهدید … COVID-19 شمار به جامعه ما در حال حاضر بالاتر از آن بوده است” گفت: هوستون شهردار سیلوستر ترنر در این هفته. “وجود دارد یک شدید و کنترل نشده بین ما و خانواده و دوستان و جوامع است. و ما نیاز به آن را به طوری که آن را پایمال کند ما مراقبت بهداشتی،” دو هوستون بیمارستان ها “تقریبا در حداکثر ظرفیت” و ترنر گفت: برخی از آنها تا به حال به ارسال بيماران به امکانات دیگر.

به سی ان ان گزارش روشن می سازد هوستون بستری موج حادثه جدا نیست. در اینجا یک صدای جیر جیر اخیر از سن آنتونیو شهردار ران Nirenberg: “بیمارستان ظرفیت پر کردن است.” شهرستان ریورساید در کالیفرنیا گزارش شده 99% ICU با ظرفیت بیش از آخر هفته (به 96 درصد در روز دوشنبه). فلوریدا جکسون نظام سلامت گزارش 108 درصد افزایش در بیماران در بیش از دو هفته در ماه ژوئن. WPLG محلی 10 می گوید: “میامی-Dade بیمارستان ظرفیت را حداکثر در حدود یک ماه.” از ساحل به ساحل و بیمارستان و شروع به آماده شدن برای بدترین سناریو مورد.

به منظور رسیدگی به افزایش شدید موارد برخی از بیمارستان ها در حال توقف اعمال جراحی الکتیو و افزایش ظرفیت با تبدیل بخش هایی از بیمارستان به بخش مراقبت های ويژه. اما اگر عفونت همچنان به افزایش در نرخ فعلی آن را تنها یک ماده از زمان قبل از بحران استانداردهای مراقبت را به بازی می آیند و پزشکان مجبور به اولویت بندی بیماران که شانس بالاتری برای بقا و ترک دیگران بدون مراقبت کافی.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im