دولت ایالات متحده سرمایه گذاری $450M در دستیابی به موفقیت coronavirus مواد مخدر

  • بالقوه coronavirus درمان یک سرمایه عظیم تزریق از دولت آمریکا.
  • Regeneron را REGN-COV2 آنتی بادی مونوکلونال دارو ممکن است هر دو درمان COVID-19 بیماران و جلوگیری از عفونت در افراد سالم.
  • این شرکت در حال اجرا است جداگانه درمان و پیشگیری از مبارزات برای دارو و آزمایش های بالینی رسیده پیشرفته فاز.
  • دولت ایالات متحده $450 میلیون دلار سرمایه گذاری را پوشش ده ها تا صدها هزار دوز است که می تواند آماده برای استفاده در این پاییز.

رمان coronavirus همه گیر فوق العاده ترسناک در حال حاضر. پس از چند ماه از مستندات و محدودیت های ایالات متحده در برخورد با آنچه به نظر می رسد جدید اوج این بیماری همه گیر. چندین ایالت گزارش شده است تعداد بی سابقه ای از عفونت پس از بازگشایی و مسطح منحنی در این جوامع نیست در چشم. همه چیز نیست به عنوان بد به عنوان آنها در ماه مارس و آوریل ، بيمارستان شناخت دشمن بسیار بهتر از قبل. آنها بهتر مجهز برای درمان بیماران و پزشکان را در درک چه نوع از درمان می تواند بهبود. حتی در موارد شدید که بیماران تا پایان تنفس با کمک ماشین آلات باید یک نرخ بقای بهتر از قبل.

اولین داروهای جدید برای درمان این بیماری هستند اما هر دو remdesivir و دگزامتازون در حال ناقص است. سابق با این نسخهها کار فقط در موارد خفیف نمی تواند کاهش مرگ و میر است و در عرضه است. دومی ارزان است, موثر است, در موارد شدید, اما نمی, از بین بردن خطر مرگ در دسترس نباشد. چندین دیگر از درمان در کارآزمایی های بالینی. به عنوان بیشتر زمان می گذرد محققان در حال نزدیک شدن به پیدا کردن اگر آنها داروهای جدید می تواند کشتن ویروس و این که آیا آنها ایمن برای بیماران. این فقط واکسن نامزدها که باید پیشرفته نسبت به اواخر مراحل تست بلکه یک نوع متفاوت از پزشکی است که می تواند صرفه جویی در زندگی و جلوگیری از عفونت و حتی قبل از واکسن به طور گسترده ای استفاده می شود. و دولت آمریکا فقط سرمایه گذاری $450 میلیون نسبت به تولید دوز یکی از این دارو حتی قبل از مطالعات در حال تکمیل است.

ما اغلب مورد بحث و بررسی آنتی بادی های مونوکلونال به عنوان بسیاری از شرکت های دارویی در حال تحقیق در مورد آنها. آنها بر اساس آنتی بادی شبیه به آنهایی که تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن انسان برای مبارزه با SARS-CoV-2. این آنتی بادی می تواند خنثی کردن ویروس توانایی آلوده کردن سلول ها و در نتیجه سرعت بخشیدن به بهبود بیماران. به همین دلیل آنتی بادی پلاسمای غنی از COVID-19 بازماندگان می توانید صرفه جویی در بیماران با ضعف ایمنی بدن در پاسخ به این بیماری است. اما پلاسما درمانی دست و پا گیر به عنوان آن نیاز به اهدا کنندگان و کامل مسابقات. که در آن شرکت های داروسازی در پا به دنبال ایجاد آنتی بادی مصنوعی بر روی انسان پاسخ ایمنی به ویروس.

آنتی بادیهای مونوکلونال نیست فقط موثر در خنثی سازی ویروس — آنها نیز می تواند به طور موقت حفاظت در برابر این بیماری در یک روش مشابه به واکسن. در حالی که دومی آموزش سیستم ایمنی بدن به رشد خود را ضد COVID-19 آنتی بادی های مونوکلونال آنتی بادی تنها قرض دادن سیستم ایمنی بدن یک دوز از آنتی بادی است که با این نسخهها کار به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال گردش در جریان خون است. این نوع حفاظت را می تواند ارائه دهد ضروری برای محافظت از مردم و قبل از واکسیناسیون مبارزات به طور گسترده ای در دسترس است.

از تمام شرکت هایی که در حال حاضر در حال تست آنتی بادیهای مونوکلونال در داوطلبان دولت آمریکا تصمیم Regeneron عظیم مشارکت. شرکت توسعه یک دارو به نام REGN-COV2 است که یک ترکیب از دو قوی آنتی بادی است. Regeneron در حال انجام مطالعات جداگانه به ارزیابی اثربخشی این دارو در درمان بیماران بستری (فاز 2/3) و در پیشگیری از عفونت (فاز 3).

این شرکت اعلام کرد این امضا به تولید و عرضه توافق با وزارت دفاع ایالات متحده و پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) تحت عمل پیچ و تاب سرعت ابتکار عمل را به سرعت در مسیر COVID-19 درمان.

Regeneron در حال حاضر شروع به پوسته پوسته شدن تولید REGN-COV2 در معرض خطر این بهار. آنچه که بدان معنی است که این شرکت شده است ساخت دوز از دارو قبل از تحقیقات کامل شده است. باید آنتی بادی کوکتل موفق به نشان دادن نتایج این دارو نمی تواند قابل استفاده و پول از دست خواهد رفت. هنوز هم که به نوعی تلاش می تواند به تسریع در دسترس بودن چند منظوره COVID-19 درمان است.

$450 میلیون معامله را اجازه می دهد Regeneron به ادامه تولید دارو و ارائه ده ها تا صدها هزار دوز از این دارو به دولت آمریکا اگر دارو موثر است. در انتظار اورژانس با استفاده از مجوز از FDA این دارو می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله در بیمارستان با دولت ارائه دوز رایگان به بیماران است.

فشار اطلاعیه می گوید این شرکت هنوز بررسی دوز موثر برای REGN-COV2. توافق را پوشش میدهد در هر نقطه بین 70000 تا 300,000 درمان با دوز و 420,000 به 1.3 میلیون دوز پیشگیرانه. این مقادیر در دسترس خواهد بود در پاییز امسال اگر همه به خوبی می رود با آزمایش های بالینی جدا.

همانطور که با واکسن وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد REGN-COV2 کار خواهد کرد اما خبر خوب این است Regeneron نیست تنها شرکت توسعه آنتی بادیهای مونوکلونال. امیدوارم حداقل یکی از این مواد مخدر به کار خواهد کرد. ارقام بالا ممکن است به اندازه کافی برای برآوردن تقاضا می آیند سقوط زمانی که موج دوم است انتظار می رود.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im