آی فون اپل 12 Pro مفهوم رندر مبتنی بر نشت

اپل اعلام کرده و منتشر شده مدل های آی فون جدید در هر ماه سپتامبر از سال 2012. متاسفانه اخیر COVID-19 همه گیر به معنی برخی از تاخیر در حال حاضر به احتمال زیاد یکی از تحلیلگران معتقد است که ما محدود به آیفون 12 مدل می تواند بدترین تحت تاثیر قرار.

ما محدود به آیفون 12 را mmWave فناوری 5G

آیفون 12 و آیفون 12 Pro انتظار می رود به ارائه 5G اتصال به صورت استاندارد و در عین حال همه فناوری 5G برابر است. Wedbush تحلیلگران (از طریق 9To5Mac) ببینید اپل با انتشار دو نسخه از آیفون 12 سری یکی بودن بین المللی صف و دیگر ما-تنها جایگزین.

هر دو از این ارائه باید زیر 6GHz 5G پشتیبانی است که بیشتر مناسب برای مناطق روستایی اما ما مدل را نیز شامل سود اضافه شده از mmWave تکنولوژی که وعده سرعت سریع تر در فواصل کوتاه تر است و بنابراین ایده آل برای استفاده در انبوه مناطق شهری است.

ترکیب هر دو تکنولوژی با هم در همه مدل ها خواهد بود ایده آل سناریو اما mmWave می توانید هزینه ها و به طور قابل توجهی پیچیده تولید جدول زمانی. است که چرا Wedbush معتقد است که ما محدود به آیفون 12 مدل ممکن است ضربه قفسه های تا دسامبر.

اگر COVID-19 بیشتر اوضاع را پیچیده تر Wedbush هشدار می دهد که برخی از مدل ها حتی می تواند به تاخیر افتاد تا اوایل 2021. که هرگز اتفاق افتاده و بعید به نظر می رسد در این مرحله از توسعه اما با این وجود همچنان یک احتمال است.

یک چیزی که هنوز معلوم نیست در این مرحله این است که آیا همه آیفون 12 مدل در ایالات متحده ارائه خواهد شد mmWave پشتیبانی و یا اگر دومی را محدود به نرم افزار-مارک و مدل. که در مورد آیفون 12 مینی و آیفون 12 مارس در دسترس خواهد بود در تاریخ اوایل.

اپل ممکن است تاخیر تمام آیفون 12 مدل حداقل تا اکتبر

به عنوان بین المللی آی فون 12 و آیفون Pro 12 دستگاه Wedbush انتظار دارد که این برای شروع رسیدن به مصرف کنندگان در ماه اکتبر. اگر این مورد است, اپل نیز ممکن است انتخاب کنید برای به تاخیر انداختن اعلام آن رویداد تا اکتبر در تلاش برای حفظ علاقه در اطراف دستگاه های قبل از انتشار. تنها زمانی اپل تا به حال اعلام کرد که آیفون جدید در ماه اکتبر 2011 بود که دیدم معرفی آیفون 4S. نه اتفاقا آیفون 12 نرم افزار قرض نشانه های طراحی از آن دستگاه.

البته همیشه وجود دارد حرکت نزولی. اپل در حال برنامه ریزی برای اعلام چند محصولات دیگر در کنار آن جدیدترین اپل از جمله شایعه 11-inch, iPad Air و بسیار پیش بینی اپل دیده بان سری 6 که به احتمال زیاد مجبور به عقب رانده شود کمی بیش از حد.

در نهایت هر چند Wedbush فکر می کند آی فون 12 و آیفون 12 Pro تاخیر در حال رفتن به بهترین تصمیم گیری برای خرید و فروش به دلیل فصل تعطیلات خواهد بود نزدیکتر اقتصاد جهانی خواهد بود و زمان بیشتری برای بازیابی و مردم باید بیشتر مایل به صرف پول خود را.

اپل در حال حاضر انتظار می رود کشتی بین 165 میلیون و 185 میلیون اپل بین ماه های ژانویه و دسامبر سال 2020 است. که پایین است حدود 15 درصد در سال در سال اما باید قبل بسیار قوی 2021.

حدود 350 میلیون آیفون را در ارتقاء پنجره بعدی که Wedbush می گوید می تواند منجر به تاخیر 5G فوق العاده چرخه. فوق العاده چرخه قبلا پیش بینی شده برای سال 2018 که هرگز اتفاق افتاده است بنابراین قطعا وجود دارد هیچ تضمینی در این زمان در اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im