خود را به روز رسانی آمازون اکو جوانه در حال حاضر برای جلوگیری از گرمای بیش از حد مسائل

آمازون اذعان کرد چندی پیش که آن اکو جوانه ها تحت تاثیر قرار بیش از حد مسئله ای است که تنها زمانی که آشکار آنها در شارژ مورد. مشتریان که خود را به 130 دلار earbuds در حال حاضر مطلع شده است توسط آمازون در مورد گرم شدن بیش از خطرات آنها در معرض از طریق ایمیل.The Verge گزارش می دهد که آمازون ساخته شده بود آگاه از این موضوع پس از یک مشتری گزارش شده است که خود اکو جوانه افروختن در حالی که در شارژ مورد. خبر خوب این است شده اند وجود دارد تعداد محدودی از موارد و که آمازون قادر به ارائه اکو جوانه کاربران با یک پچ بسیار سریع است.

ایمیل ارسال شده توسط آمازون به اکو جوانه صاحبان اشاره می کند که پس از مهندسین این شرکت تعیین علت گرمای بیش از حد مسائل آن تصمیم به انتشار یک به روز رسانی خواهد شد که نه تنها رفع آن بلکه “بهبود دراز مدت عملکرد اکو جوانه’ باتری,” AndroidCentral ،

آمازون می گوید که به روز رسانی امروز منتشر خواهد شد اکو جوانه های کارآمد تر و نظارت بر عملکرد برای بهینه سازی چگونه و چه زمانی آنها متهم شده است. از همه مهمتر این به روز رسانی باید “بهبود سلامت طولانی مدت از باتری.”

برای دانلود آخرین اکو جوانه به روز رسانی مطمئن شوید که آنها حداقل 30% شارژ و اتصال آنها را به گوشی خود را و الکسا برنامه. قرار داده و آنها را در مورد خود و نگه داشتن آنها را در داخل بلوتوث طیف وسیعی از تلفن خود را برای حدود 30 دقیقه و آنها باید به طور خودکار به روز رسانی به نسخه 318119151 (یا بالاتر).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de