تصویری نرم افزار پیام مارکو پولو متفاوت از FaceTime و یا اسکایپ. به جای تمرکز بر زمان واقعی ویدیو چت, کاربران, ارسال پیام های ویدئویی به نام Polos به یکدیگر و پاسخ هر زمان که آنها هم به. توسعه دهنده جویا ارتباطات با افتخار می گوید در آن فروشگاه نرم افزار و بازی لیست فروشگاه که آن را به فروش اطلاعات به تبلیغ و یا تلاش برای به دست آوردن کاربران به “مانند” پیام. توسعه دهنده متحده “این یک برنامه است که پدر و مادر در واقع می خواهید خانواده خود را به استفاده از.” یک مطالعه اخیر انجام شده توسط دانشگاه بریگهم جوان به این نتیجه رسید که “مارکو پولو کاربران به طور قابل توجهی کمتر تنها به نمایش گذاشته کمتر علائم افسردگی و بالاتر رضایت از زندگی از کاربران اسنپ چت…مارکو پولو کاربران ممکن است سرمایه گذاری در مثبت مرتبط با سلامت نتایج در مقایسه با کاربران سایر رسانه های اجتماعی است.”

یک به روز رسانی حذف بسیاری از مارکو پولو ویژگی های رایگان نقل مکان کرد و آنها را به یک نسخه پرداخت شده از این برنامه

پس از مارکو پولو را اجرا نمی کند, تبلیغات, توسعه نیاز به یک منبع درآمد برای نگه داشتن کسب و کار در حال اجرا است. در وبلاگ خود این شرکت اشاره کرد که در آن در حال به دست آوردن سود از این برنامه است. بنابراین توسعه تصمیم به ارائه یک “به همراه” نسخه به قیمت 5 دلار در ماه است. که برای هزینه های اضافی کاربران را به دیدن پیام های ویدئویی خود را با کیفیت HD و باید “افزایش تجربه است که شامل قابلیت های نسخه نامحدود از ویژگی های رایگان و جدید و سرگرم کننده راه برای استفاده از این برنامه است.” در آن پست وبلاگ توسعه نوشت: “به برخی از مارکو پولو است و باقی خواهد ماند یک برنامه رایگان. اگر حق بیمه ارتقاء نیست یک جا برای زندگی خود را در حال حاضر هیچ مشکل. ما همچنان به سرمایه گذاری در ساخت مطمئن شوید رایگان تجربه بزرگ است. بدون توجه به تغییرات در حال حاضر و یا در آینده ما همیشه ارائه فرصت نامحدود به ماندن در تماس با کسانی که مهم ترین را به شما.”

یک به روز رسانی منتشر شد به مارکو پولو کاربران فقط قبل از نسخه حق بیمه منتشر شد. و بله به عنوان توسعه دهنده قول داده پس از به روز رسانی منتشر شد که تصویری نرم افزار پیام آزاد باقی مانده است. اما با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز همه از ویژگی های است که کاربران دوست داشت و تبدیل به عادت کرده اند حذف شدند از این برنامه رایگان و نقل مکان به نسخه حق بیمه. یکی نا امید مدت زمان طولانی مارکو پولو کاربر گفت: “اگر شما را از ویژگی های است که من می خواهم به استفاده از به جای اضافه کردن امکانات جدید و سعی کنید به زور به من پرداخت و من فقط با استفاده از متوقف کردن برنامه است.” این برنامه را در بخش نظرات در فروشگاه App شامل یکی از دو ستاره را نقد کنید که چگونه در طول بحران زمانی که برنامه های دیگر در حال باز کردن امکانات برای کاربران رایگان Marco Polo انجام داده است مخالف است. این نویسنده در پاسخ گفت: “با تشکر برای انتقادات و پیشنهادات خود را! شما خوش آمدید برای برگشت به نسخه قدیمی مارکو پولو! فقط برو به تنظیمات > کمک درباره ما. ما اشتراک پرداخت می شود به معنی رایگان Marco Polo می تواند در دسترس برای کسانی که نمی تواند پرداخت.”

صحبت از شیوع کروناویروس برنامه بوده است ذینفع stay-at-home سفارشات با استفاده از این برنامه تا 16 بار پس از فوریه. در ماه مارس است. مارکو پولو دریافت شد 900,000 بار اضافه کردن به گذشته 10 میلیون و تاسیسات آن را به دست داشتند. می گویند که کاربران ناراحت شدند با توسعه تصمیم به نوار ویژگی های از نسخه رایگان از نرم افزار کتمان حقیقت خواهد بود. در توییتر مارکو پولو در پاسخ به توییت مهم در مورد این اقدام در آن زمان گفت که تمام کارهایی که کاربران در مورد این برنامه از جمله نامحدود چت با تعداد نامحدودی از مخاطبین و تعداد نامحدودی از گروه های است که می تواند ایجاد تغییر نکرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im