به روز رسانی به پینترست باعث می شود خرید در برنامه یک “ضربه محکم و ناگهانی”

بسیاری از صاحبان گوشی های هوشمند می تواند به سرعت تشخیص تلطیف “P” است که آرم پینترست (یا آنها فکر می کنند آن است که فیلادلفیا فیلیز نشان) اما آنها نمی دانند که چه هک برنامه پینترست می کند. شما می توانید فکر می کنم از Pinterest به عنوان یک بولتن هیئت مدیره که در آن برخی از تصاویر اصلی (عکس ، فیلم و فایل های Gif) و آن گرفته شده از اینترنت دوخته. تخته که شما نفع می توان دنبال کرد.

می تواند به شما در واقع پول را در Pinterest? شرکت ها می توانند تبدیل کل فروشگاه به shoppable پین و شروع در ماه آوریل کاربران پینترست متوجه “فروشگاه” تب زمانی که آنها با استفاده از برخی عبارات جستجو (مانند “مبلمان اداری” به عنوان مثال). با ضربه زدن بر روی آن برگه را به ارمغان می آورد تا برخی از تخفیف های ارائه شده توسط تجار. از امروز شروع Pinterest ساخته شده است آن را حتی ساده تر برای کاربران به قلاب تا با تجار با تشکر از جدید discovery tool.
با تشکر برای به روز رسانی کاربران پینترست را ببینید آیکون دوربین در نوار جستجو. آن ضربه بزنید و شما می توانید دسترسی خود را رول دوربین و یا گرفتن یک عکس جدید. پس از پردازش تصویر پینترست به شما می دهد دو گزینه. کشف به نظر می رسد برای شبیه پین خود را بر اساس عکس در حالی که فروشگاه را صیقلی پینترست برای موارد مرتبط با عکس های خود را که می تواند خریداری شده از یک Pinterest تاجر است. این ممکن است همیشه بهترین راه برای پیدا کردن چیزهایی ، ما در زمان یک عکس از ما Romoss قدرت بانک و آن را به عقب آمد به عنوان یک تلفن مورد.

اگر شما ضربه فروشگاه تب و پیدا کردن پیشنهاد شما مانند ضربه زدن بر روی آن دوباره شما را به یک چنگال در جاده ها است. آمار صرفه جویی به, خوب, ذخیره, پیشنهاد برای زمان دیگری. شیر در فروشگاه گرفته شود به طور مستقیم به صفحه پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>