در هفته گذشته, وان پلاس منتشر شد وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro در اروپا و گوشی منتشر خواهد شد در ایالات متحده در آوریل 29. اما متوقف نشده این شرکت از انتشار برخی از وعده داده شده به روز رسانی که شامل رفع اشکال, دوربین, پیشرفت, و برخی از تمام اطراف بهینه سازی برای شرکت جدیدترین دستگاه های. معمولا OnePlus اعلام کرد این به روز رسانی را در خود فروم اما این بار وجود چنین پست سمت چپ توسط این شرکت است. به جای اندروید پلیس کشف OxygenOS 10.5.5 به روز رسانی برای وان پلاس 8 Pro و 10.5.4 به روز رسانی برای وان پلاس 8.
این changelist در این به روز رسانی برای وان پلاس 8 Pro شامل افزایش حساسیت لمسی برای لبه صفحه نمایش و بهینه سازی برخی از يکديگر اعلام کردند صفحه نمایش اثر است. دومی می تواند مربوط به رنگ سبز-رنگ موضوع است که ما به ذکر چند روز پیش. و سابق کمک می کند تا کمی با یک مشکل که رنجور بسیاری از گوشی های با صفحه نمایش خمیده. این موضوع ممکن است به همین دلیل تعداد فزاینده ای از مصرف کنندگان به سادگی با یک صفحه تخت برای تلفن های خود را. پس از OxygenOS 10.5.5 نصب شده است صاحبان این دستگاه ممکن است متوجه “بهبود پایداری سیستم.”

این به روز رسانی همچنین چیزی برای دوربین سیستم آن را به عنوان بهبود تعادل رنگ سفید و تمرکز دقت در محیط های کم نور; آن را نیز افزایش صافی و ثبات دوربین و رابط کاربر. Wi-Fi و تلفن همراه قابلیت اتصال از این گوشی بهبود یافته است این به روز رسانی که توسط نورد به عنوان ما در نوشتن این. به روز رسانی برای وان پلاس 8 شامل رفع سبز رنگ در صفحه نمایش بهبود پایداری سیستم و همان دوربین و اتصال به پیشرفت های ساخته شده برای حق بیمه بیشتر OnePlus 8 Pro.

وان پلاس 8 Pro در دسترس است از OnePlus.com در عقیق سیاه, Ultramarine Blue و یخبندان سبز برای 999 دلار با 12 گیگابایت حافظه و 256 GB از ذخیره سازی. وان پلاس 8 قیمت است در $799 با 12 گیگابایت حافظه و 256 GB از ذخیره سازی. آن ارائه شده است در بین ستاره درخشش و یخبندان سبز. در ضمن T-Mobile خواهد شد راه اندازی آن OnePlus 8 در آوریل 29. در $699 آن را 100 دلار ارزان تر از این مدل فروخته شده توسط وان پلاس خود را در آن سایت اما T-Mobile نسخه می آید با 8GB حافظه و 128 GB از ذخیره سازی.

Verizon است که فروش آن نوع از این گوشی که آن را خواستار وان پلاس 8 5G UW. قیمت $799 این مدل مجهز به 12 گیگابایت حافظه و 256 GB از ذخیره سازی و ارائه خواهد شد در Verizon-منحصر به فرد قطبی نقره یا عقیق سیاه و سفید در آوریل 29. UW مخفف Ultra Wide Band به این معنی که دستگاه کار می کنند در حامل پر از وزوز mmWave 5G شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im