اشتراک جریان ارائه دهنده محتوا Netflix ساخته شده کوچک اما مهم تغییر به برنامه های آندروید خود را. کاربران هم اکنون می توانید تغییر سرعت که در آن آنها مشاهده فیلم مستند, و بیشتر. در حالی که سرعت پخش عادی است 1.0, The Verge گزارش می دهد که سرعت کندتر در حال حاضر در دسترس در این برنامه عبارتند از .5x (نصف سرعت) و .75x (سه چهارم سرعت). پخش سریع تر و با سرعت عبارتند از: 1.25 x (یک چهارم درصد سریع تر) و 1.5 x (50% سریع تر از نرمال). این سرعت در دسترس هستند نیز در دسترس بر روی فیلم های دانلود شده و ذخیره شده برای استفاده آنلاین.
در 2018, گوگل اضافه 1.75 X پخش گزینه ای برای یوتیوب. این نرم افزار دارای طیف وسیع تری از گزینه های پخش از Netflix بکشد می کند در .25x, .5x .75x, 1.0 x 1.25 x 1.5 x 1.75 x و 2x. صحبت از Netflix مشترکین نیاز به تنظیم سرعت قبل از آنها شروع به دیدن هر تصویری. Netflix انجام این کار به طوری که یک مشترک می کند پایان ندارد تا تماشای همه چیز را در یک سریع تر یا آهسته تر از سرعت است. برای مثال بیایید می گویند که شما در تنظیم سرعت پخش در .75x برای فولر خانه. عنوان بعدی مشاهده می شود (می گویند غریبه همه چیز) بازی خواهد کرد در 1.0 x مگر اینکه سرعت های مختلف انتخاب شده است. “ما نیز با توجه به نگرانی برخی از سازندگان” یک Netflix سخنگو گفت: در آستانه. “این است که چرا ما باید دربسته در محیط طیف وسیعی از سرعت پخش و نیاز کاربران به تغییر سرعت در هر زمان آنها را تماشا چیزی جدید در مقابل رفع تنظیمات خود را بر اساس آخرین سرعت آنها استفاده می شود.”
زمانی که سرعت پخش شد و برای اولین بار اعلام کرد در سال 2019 بازیگر Aaron Paul (جسی در Breaking Bad) خوشحال نشده بود با آینده تغییر دهید. مدیر Judd apatow آمده منتشر یک صدای جیر جیر در اکتبر گذشته است که گفت: “نه. که چگونه آن کار می کند. توزیع کنندگان نمی کنید برای تغییر راه محتوا ارائه شده است. انجام این کار این است که شکستن اعتماد و نمی تواند تحمل توسط افرادی که آن را ارائه. اجازه دهید افرادی که نمی مراقبت قرار داده و آن را در قرارداد خود را که آنها اهمیتی نمی دهند. بیشتر از همه انجام دهید.” Netflix نیز در تلاش برای جلوگیری از کیفیت محتوای آن از مختل شدن با هر گونه تغییر ساخته شده به سرعت پخش. برای مثال streamer می گوید که همراه با ویژوال تغییر سرعت بالا و یا کم کردن سرعت پخش آن را به طور خودکار درست “زمین در صدا در سریع تر و آهسته تر سرعت.”

Netflix بکشد می گوید که در آن خواسته شده است به اضافه کردن این ویژگی برای برخی از زمان در حال حاضر. Keela Robison, Netflix, معاون رئیس جمهور از نوآوری محصول گفت: “این ویژگی است که بسیار درخواست شده توسط اعضا برای سال. مهم تر از همه آزمایش های ما نشان می دهد که مصرف کنندگان ارزش انعطاف پذیری را فراهم می کند که آیا آن را rewatching خود را در صحنه های مورد علاقه و یا کاهش چیزهایی چرا که آنها در حال تماشای با زیرنویس و یا مشکلات شنوایی.”

از ویژگی های جدید آغاز شده نورد از امروز در دسترس خواهد بود به تمام کاربران آندروید پس از چند هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im