آینده سامسونگ Galaxy Watch 2 می تواند علامت بازگشت معشوق ویژگی

سامسونگ دوست خوب کهکشان دیده بان است که تقریبا دو سال و اگر چه این شرکت را انتشار نه یکی بلکه دو اندروید و iOS سازگار با ساعت های هوشمند در سال گذشته که خیلی اتفاق افتاده به کسب جامد نظرات خود ، سازمان دیده بان فعال و سازمان دیده بان فعال 2 در نظر گرفته نمی تواند درست دنباله به حق بیمه 2018 دستگاه پوشیدنی.

یکی از ویژگی های عمده ای که رفت از دست رفته از سامسونگ تناسب اندام-محور smartwatches از 2019 می تواند با این حال دیدنی گشت در این شرکت به عنوان هنوز ناشناخته 2020 گسترش کهکشان دیده بان خانواده به ارمغان می آورد که ما یک گام نزدیک تر به حل نام تجاری پازل.

استقبال تغییر از قلب

درست است که خانم ها و آقایان فیزیکی گودی دوار است, بازگشت از مرگ, حداقل با توجه به معمولا به خوبی مطلع مردمی در بیش از SamMobile به شدت نشان می دهد این کهکشان دیده بان 2 برچسب است که بسیار بر روی کارت.
در حالی که این نشریه ادعا می کند که “تایید” بازگشت معشوق سیستم ناوبری پس از صحبت به unnamed منابع در داخل کهکشان دیده بان 2 نام مورد باقی می ماند کمی بیش از یک حدس تحصیل پس از آن باید ادامه یابد تا بر این اساس درمان.

برای کسانی که نا آشنا با کهکشان تماشا و پیشگامان آن ذکر چرخش گودی بسیار عملی سخت افزار اجازه می دهد تا کاربران را به خوبی از لحاظ فیزیکی چرخش یک ساعت هوشمند را در گودی به حرکت خود نرم افزار یکپارچه سوئیچینگ بین صفحه نمایش, نرم افزار, و دیگر عناصر رابط کاربر.

در حالی که کهکشان دیده بان فعال 2 با لمس “گودی” قابلیت های این آثار اساسا کشویی انگشت خود را بر روی لبه های دستگاه را به حرکت از طریق منوها. دیجیتال از ویژگی های است که به هیچ وجه بد نیست اما آن را نمی باید کاملا رضایت بخش احساس فیزیکی آن معادل همین دلیل است که ما خیلی خاص تعدادی از, هاردکور, سامسونگ ساعت هوشمند طرفداران بسیار خوشحال خواهد شد با آینده احیای واقعی گودی دوار.

فقط آخرین در یک سری از بسیار دلگرم کننده شایعات و نشت

بدیهی است که همه به معنی کهکشان دیده بان 2 (یا به هر حال آن را تا پایان نامیده می شود) است به احتمال زیاد به طور کلی بزرگتر از تماشای فعال 2. با تشکر از FCC ما می دانیم که وجود دارد دو نوع در خط لوله که یکی از آنها خواهد آمد و با 45 میلی متر مورد.

در تئوری است که اجازه می دهد سامسونگ به سطح زمین بازی در سلامت آن نظارت بر رقابت با اپل اگر چه به طور طبیعی, کوپرتینو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر نمی خواهد فقط نشستن idly توسط خود را به عنوان دشمن چالش تاج و تخت است.
در عوض اپل دیده بان سری 6 شایع است به انقلابی در صنعت پر رونق… دوباره شروع به نگه داشتن چشم در یک پوشنده لباس سلامت روان به عنوان بخشی از یک استراتژی بلند مدت با هدف ساخت دستگاه پوشیدنی خود را شخصی دانا دیجیتال پزشک. در حال حاضر این چیزی است که سامسونگ بعید است رقیب در هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im