آینده اپل دیده بان ویژگی های هشدار به کاربران برای یک حمله وحشت قبل از آن اتفاق می افتد

با watchOS 7 اپل انتظار می رود به رول کردن یک ویژگی جدید که به کاربران هشدار می دهند که در پرتگاه از یک حمله وحشت.
 
صحبت کردن به بشود پادکست (از طریق SlashGear), tech تحلیلگر جان Prosser گفت که این تابع را به حساب سطح اکسیژن خون و ضربان قلب برای تعیین اگر یک کاربر hyperventilating. تنگی نفس و یا غیر طبیعی تنفس سریع است و اغلب ناشی از وحشت و استرس است.
 

از ویژگی های جدید خواهد شد به یک سر تا به پوشنده لباس

 
ادعا ویژگی می تواند هشدار به کاربران برای یک حمله وحشت قبل از آن اتفاق می افتد و ارائه تمرینات تنفسی برای کمک به آنها در مقابله.
 
اثبات آن می تواند فوق العاده مفید در انواع شرایط مانند زمانی که پوشنده لباس است که رانندگی و یا در میان بسیاری از مردم است.
 
این اولین بار نیست که ما مورد شنیده وحشت تشخیص از ویژگی های. اما آنچه روشن نیست این است که آیا آن خواهد بود منحصر به فرد به اپل دیده بان سری 6 به عنوان Prosser حاکی از آن است که در علاوه بر این به watchOS 7 آن خواهد بود وابسته به سخت افزار جدید.
 
YouTuber EverythingApplePro و فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه حداکثر Weinbach از سوی دیگر بود گفت: در ماه آوریل که این امر می تواند نورد به اپل دیده بان سری 4 و بعد از آن مدل است.

Prosser می گوید این سیستم نیاز به یک خون سنسور اکسیژن و آن را شایان ذکر است که همه موجود دیده بان اپل مدل ها حداقل بر روی کاغذ قادر به محاسبه سطح اکسیژن خون.
 
در حالی که اپل ممکن است پرده از ویژگی های در آینده WWDC سال 2020 به نظر می رسد بیشتر قابل قبول است که از آن خواهد شد اعلام کرد در پاییز هنگامی که سازمان دیده بان اپل سری 6 راه اندازی شده است. متناوبا, ویژگی می تواند تحت فشار قرار دادند تا در سال آینده نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>