آینده اپل HomePod به روز رسانی اضافه می تواند مدتها در انتظار از ویژگی های

اگر چه اپل نیست صحبت بیش از حد در مورد HomePod در WWDC به نظر می رسد تغییرات در حال آمدن به هوشمند بلندگو. شده اند وجود دارد شایعات در مورد اپل اجازه می دهد HomePod کاربران برای گوش دادن به موسیقی دیگر جریان خدمات بدون نیاز به استفاده از AirPlay و آی فون ، iPad یا Mac.

جدید HomePod نرم افزار بتا خال خال توسط MacRumors نشان می دهد که اپل به طور فعال در حال کار برای آوردن مقدار مورد نیاز از ویژگی های هوشمند خود را در بلندگو. در این نرم افزار بتا وجود دارد یک گزینه جدید است که اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید به طور پیش فرض سرویس است که خواهد شد مورد استفاده برای موسیقی, پادکست ها و audiobooks.

شما قادر خواهید بود به انتخاب از چند جمله Spotify و Pandora البته نه قبل از توسعه دهندگان شخص ثالث می تواند پیاده سازی این ویژگی به برنامه های خود را. هنگامی که گزینه های جدید خواهد شد به طور کامل اجرا HomePod کاربران قادر خواهد بود به مجموعه ای دیگر به طور پیش فرض سرویس موسیقی برای گوش دادن به.

هنگامی که شما خود را انتخاب کنید به طور پیش فرض سرویس موسیقی به غیر از موسیقی اپل شما قادر خواهید بود به درخواست سیری به جریان موسیقی به طور مستقیم از این سرویس است. پس از Spotify نیست در میان گزینه های ذکر شده در این نرم افزار بتا آن را احتمالا خواهد شد برخی از زمان برای این ویژگی به طور کامل اجرا شده به HomePod اما حداقل ما می دانیم که اپل در جریان است با این.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im