آینده گوشی های 5G در سال 2020

تا سال 2020 یک 5G در سال است. ما باید بهتر 5G پوشش در ایالات متحده و در سراسر جهان است. بیشتر و بیشتر در کشورهای در حال گرفتن دسترسی به تکنولوژی جدید است که به ارمغان می آورد سریع تر شبکه سرعت.

تا به حال ما تا به حال بسیاری از تکنولوژی غول های نسخه جدید 5G را فعال کنید گوشی های هوشمند را برای ما اما صف 5G را فعال کنید گوشی را حتی بزرگتر با آینده 5G گوشی های هوشمند است که تا به حال منتشر شده و یا اعلام کرد. ما نمی توانیم صبر کنید تا ما لیستی از آینده 5G گوشی های هوشمند را برای شما به بررسی و احتمالا حتی انتخاب های مورد علاقه بعدی خود را گوشی های هوشمند ارتقا دهید.

آی فون اپل 12 سری معرفی اولین 5G اپل

آیفون 12 خط گزارش شده است که رفتن به شامل چهار اپل که همه را به 5G مودم. علاوه بر این شایعه است فقط کوچک 5.4 اینچ, آی فون, 12 خواهد 4G-تنها نوع نیز هست. نشت نشان می دهد که چهار اپل خواهد بود 5.4 اینچ, آی فون, 12 6.1 اینچی آیفون 12 6.1 اینچی آیفون 12 Pro 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max. چهار اپل ویژگی های اپل A14 Bionic تراشه خواهد شد و بنا به گزارش ها همچنین بازگرداندن طراحی یادآور آی فون 4. علاوه بر این چهار گوشی هوشمند را با زرق و برق دار به دنبال صفحه نمایش OLED با سیاه پوستان عمیق تر و پر جنب و جوش تر و رنگ های زیبا.

وجود دارد برخی از شایعات این مدل نرم افزار در آی فون 12 صف خواهد شد و قابلیت ارتقاء صفحه نمایش است که در واقع یک صفحه نمایش با 120 هرتز سرعت رفرش با صاف و دلپذیر پیمایش و انیمیشن. اینها البته تنها شایعات و نشت در این نقطه و هیچ اطلاعات تایید شده است که از هم اکنون.

در بخش دوربین به 5.4-اینچ, آی فون, 12 و 6.1 اینچی آیفون 12 را دوگانه-سیستم های دوربین در حالی که نسخه های نرم افزار قابلیت گزارش 3 دوربین در پشت خود به همراه یک سنسور LiDAR.

استاندارد گوشی های انتظار با 4GB RAM در حالی که این نرم افزار انواع انتظار می رود به ورزش 6GB RAM. و برای اولین بار در آیفون, تاریخچه 2020 اپل گزارش شده که با شروع 128GB از ذخیره سازی.

به بالا همه چیز را با برخی از سازگار با محیط زیست دوستی (و یا برای برخی از حرص و آز) شایعه شده است که اپل را شامل نمی شود یک شارژ آجر و سیمی EarPods در جعبه با آیفون 12 صف.

قیمت انتظار می رود به حدود 645 $برای آیفون 12 (5.4 اینچ) $750-800 برای 6.1-اینچ, آی فون, 12, آی فون 12 Pro (6.1″) و آی فون 12 Pro Max (6.7″) احتمالا همان موقعیت به عنوان پیشینیان خود از 999 دلار و $1,099 بود.

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان سری 20

ما در حال حاضر یک تاریخ رسمی برای اعلام Galaxy Note 20 و بنا به گزارش های Z تلنگر 5G و آن را در ماه آینده: 5 آگوست. توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20+ را هر دو دارای 5G که خبر خوبی است. شایعات نشده است بتن در مورد وجود یک کهکشان توجه داشته باشید 20 فوق العاده. با این وجود سامسونگ به احتمال زیاد ما ارائه یک ستاره توجه داشته باشید 20 Ultra, تازه ترین شایعات در نقطه به نقطه آن شامل یک دوربین دست انداز در پشت آن.

نشت شده اند به اتفاق آرا یا نه توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20+ را یک pop-up دوربین عکاسی از خود یا کوچک محور سوراخ پانچ. با این حال هر دو گوشی را صفحه نمایش AMOLED این تبصره 20 را گزارش بود 6.4 اینچ مورب در حالی که توجه داشته باشید 20+, 6.9 اینچ است. هر دو گوشی در حال انتظار برای آمدن با عظیم 12GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی.

در بخش دوربین شایعه است توجه داشته باشید 20 و تبصره 20+ ورزش خواهد 108MP سنسور اصلی و چهار-دوربین سیستم توجه داشته باشید 20 و سه گانه برای توجه داشته باشید 20+. Selfie بورس برای هر دو گوشی به شمار می رود 40MP و هر دو گوشی های هوشمند خواهد شد و بنا به گزارش ها از ویدئوهای 4K پشتیبانی تیراندازی در 60fps.

در زیر هود شایعه است توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20+ ویژگی هنوز اعلام نشده Snapdragon 865 به علاوه یک کمی به روز رسانی نسخه از این سال گل سرسبد پردازنده, Snapdragon 865.

برای قیمت شایعات نشان می دهد $1,099 شروع قیمت برای توجه داشته باشید کهکشان 20 $1,499 شروع قیمت برای توجه داشته باشید 20 فوق العاده.

سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G

ما انتظار می رود Galaxy Z تلنگر 5G سامسونگ در تابستان بستهای رویداد در اوت 5 به عنوان به خوبی. بسیاری از شایعات نقطه نیست به تعداد زیادی از ارتقاء بیش از استاندارد Z تلنگر و جدید Z تلنگر 5G باید در حفظ آن زرق و برق دار تاشو تاشو طراحی شده است.

اما وجود دارد یک ارتقاء است که Galaxy Z تلنگر 5G حتی مطلوب تر از فقط برای به نظر می رسد: چیپ ست. متاسفانه سامسونگ تا به حال به حل و فصل کمتر قدرت پردازش در اصل Galaxy Z تلنگر اما در حال حاضر شایعه است هنوز اعلام نشده Z تلنگر 5G خواهد شد از ویژگی های قدرتمند Snapdragon 865.

زرق و برق دار گوشی انتظار می رود که به 8GB RAM. قیمت انتظار می رود که بالاتر از $1,380.

Samsung Galaxy برابر 2

این یکی نیز ممکن است اعلام کرد در ماه آگوست 5th, بنابراین ما نمی توانید صبر کنید به آن را ببینید. آن را گزارش بود 5G-فعال foldable smartphone. شایعه است صفحه نمایش آن است که رفتن به 7.6 اینچ و البته خواهد بود foldable مانند اول برابر شده است. زرق و برق دار و بسیار گران قیمت گوشی خواهد بود و مجهز به Snapdragon 865 خواهد شد و بنا به گزارش ها آمده با 12GB RAM و 265GB حافظه داخلی.

از آن خواهد شد به احتمال زیاد, ورزش, کوچک پانچ سوراخ برای عکاسی از خود تیرانداز. یک چیز جالب این است که سامسونگ Galaxy برابر 2 خواهد شد و احتمالا از ویژگی های 120 هرتز سرعت رفرش در آن زیاد صفحه نمایش در حالی که هنوز داشتن باتری بیشتر پسند 60Hz گزینه است.

در رابطه با حافظه 2 برابر خواهد شد و به احتمال زیاد از ویژگی های 12 یا 16 گیگابایت حافظه RAM و 512GB از ذخیره سازی فراوان است و قطعا چیزی برای شکایت در مورد.

متاسفانه یک ارتقاء بزرگ در اندازه باتری به احتمال زیاد نمی تواند در آینده به عنوان شایعات نشان می دهد که دارای ظرفیت دو باتری است که قدرت تاشو تلفن را گفته بود 2,090 میلی آمپر و 2,275 mAh. ترکیب دو باتری گفته خواهد شد عرضه 4,365 میلی آمپر باتری.

کهکشان برابر 2 به احتمال زیاد باید خود S Pen طبق اخیر شایعات و خارج از آن نمایش داده خواهد شد بزرگتر از آن است که از سلف خود در 6.3 اینچ با 2267 x 819 قطعنامه.

قیمت که انتظار می رود در حدود $1,880.

گوگل صفحه 5 5G

ما نمی هر گونه بتنی تاریخ برای آینده گوگل گل سرسبد صفحه 5 اما ما از شنیدن آن پشتیبانی خواهد کرد 5G خواهد شد تا بزرگتر نوع صفحه 5 XL. بنا به گزارش ها گوگل صفحه 5 نمی خواهد یک گوشی هوشمند با آن 5.8 اینچ صفحه نمایش OLED با ناهنجاری های کوچک و یک دوربین عکاسی از خود در سمت چپ صفحه نمایش.

بنا به گزارش ها به صفحه 5 خواهد بود طراحی شده توسط Qualcomm Snapdragon 765 یا شاید 768 منظور دستیابی به 5G اتصال برای یک قیمت پایین تر. شایعه است که آن را به ورزش 6GB RAM با 128GB حافظه داخلی. علاوه بر این, صفحه 5 انتظار می رود که در ماه اکتبر یا نوامبر سال 2020 با آندروید 11 در خارج از جعبه.

از سوی دیگر گوگل صفحه 5 XL یک دستگاه بزرگتر که همچنین انتظار می رود که در همان زمان با صفحه 5 و برخی از مشخصات آن. شایعه است این یکی از ویژگی های ممکن یک جک هدفون 3.5 mm.

این صفحه 5 احتمالا در حدود $600 در حالی که صفحه 5 XL انتظار می رود که در حدود 700 دلار.

خواندن همه چیز را ما می دانیم در گوگل صفحه 5 در اینجا!

OnePlus Nord 5G

وان پلاس Nord 5G است انتظار برای آمدن به هند و اروپا و از آن خواهد شد مقرون به صرفه 5G را فعال کنید گوشی های هوشمند با طراحی عالی و ویژگی های. شایعات شده اند سازگار در مورد گوشی های هوشمند ویژگی های کلیدی. با وجود متضاد شایعات در کوالکام تایید کرد اخیرا OnePlus Nord خواهد شد از ویژگی های یک 765G پردازنده.

این امکان وجود دارد که OnePlus Nord خواهد شد از ویژگی های سه گانه-سیستم دوربین; با این حال برخی شایعات حتی رفتن تا آنجا که به حدس و گمان یک چهارم دوربین خواهد شد در حال حاضر بر روی گوشی مقرون به صرفه را به عقب. گزارش آن دوربین اصلی خواهد بود یا 48MP یا 64MP اما ما لازم نیست که تایید اطلاعات که آیا همان high-end سنسور بر روی وان پلاس 8 را شامل می شود در اینجا.

علاوه بر این شایعه شده است وان پلاس, Nord را ارتقاء وان پلاس 8 2MP ماکرو تیرانداز به یک 5MP یکی. همچنین بنا به گزارش دو سوراخ پانچ دو selfie دوربین.

تا آنجا که به حافظه مربوط است به گوشی های هوشمند می تواند حداکثر 12 گیگابایت RAM و 128 GB حافظه داخلی. باتری انتظار می رود که در حدود 4,300 mAh.

قیمت برای وان پلاس, Nord 5G می تواند در حدود $500.

ال جی قصد دارد یک زن و شوهر از مقرون به صرفه 5G گوشی

وجود دارد برخی از شایعاتی که ال جی را راه اندازی چندین بودجه دوستانه 5G گوشی های هوشمند در نیمه دوم سال 2020 است. بنا به گزارش دو وجود دارد هنوز اعلام نشده گوشی های هوشمند به نام Q9 2020 5G و Q92 5G که ال جی در حال حاضر در حال کار بر روی.

اطلاعات در ماده کمیاب است در این نقطه وجود گمانه زنی های که حافظه داخلی حداقل یکی از این گوشی خواهد بود 128GB. بنا به گزارش ها این دستگاه ها راه اندازی خواهد شد برای اولین بار در کره جنوبی, اما ما می توانیم فرض کنیم آنها در دسترس خواهد بود به کشورهای دیگر نیز اگر چه ما اطلاعات بر روی این موضوع به عنوان در حال حاضر.

Huawei Mate 40 5G

همه ما می دانیم که ما ممنوعیت بیش از Huawei عمیقا تحت تاثیر Huawei گوشی های هوشمند در کنار نرم افزار. اما با توجه به شایعات, Huawei است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای انتشار گل سرسبد Huawei Mate سری 40 در Q4 سال 2020 در حالی که اعلام می رود که در حدود ماه اکتبر.

متاسفانه مقدار زیادی از اطلاعات در دسترس است در حال حاضر با توجه به مشخصات. همسر 40 را ظاهرا از ویژگی های Kirin 1020 پردازنده ساخته شده از طریق جدید 5-nm فرایند تولید است که باید آن را یکی از سریع ترین تراشه در بازار است.

علاوه بر این همسر 40 است که انتظار می رود قابلیت quad-سیستم دوربین احتمالا با رزولوشن بالا دوربین اصلی ultra-wide-angle تیرانداز ToF سنسور و جدید periscope برای اجرای زوم. ما اطلاعات در مورد قیمت به عنوان در حال حاضر.

موتورولا ممکن است راه اندازی یک بودجه 5G گوشی های هوشمند در آمریکا بعد از این سال

موتورولا مقرون به صرفه Moto G 5G به علاوه در حال حاضر برای خرید در دسترس در اروپا و نه در آمریکا. این شرکت به ما گفت که آنها در حال برنامه ریزی برای انتشار یک زیر 500 دلار مقرون به صرفه 5G گوشی های هوشمند در آمریکا بعد از این سال. ما نمی دانیم که اگر این خواهد بود که Moto G 5G به علاوه و یا اینکه آیا آن را به دستگاه دیگر.

اگر ما نگاهی به Moto G 5G به همراه آن ورزش 6.7 اینچ صفحه نمایش است و طراحی شده توسط پیکسل, 765, چهار-سیستم دوربین و عظیم از 5000 میلی آمپر باتری. آن را غیر عاقلانه به فرض اعلام نشده مقرون به صرفه 5G گوشی از موتورولا برای ایالات متحده خواهد بود چیزی مشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>