‘اسرار حل نشده’ راه اندازی مجدد در Netflix بکشد led FBI به بازگشایی یک بررسی قتل

  • این ‘اسرار حل نشده’ راه اندازی مجدد در Netflix بکشد در حال حاضر منجر به یک تعداد معتبر راهنمایی در مورد جنایات حل نشده.
  • FBI به تازگی بازگشایی تحقیقات خود را به مرموز 2004 قتل آلونزو بروکس با توجه به راهنمایی از بینندگان.
  • ‘اسرار حل نشده’ در طول سال کمک کرده است تا مقامات را حل کند بیش از 260 موارد

یکی از چیزهایی که در مورد Netflix است که این شرکت می داند درخواست تجدید نظر و تطمیع از نوستالژی. مطمئن شوید که هر کس را دوست دارد تازه و محتوای اصلی, اما گاهی اوقات آن را خوب به تماشای قسمت های جدید نشان می دهد شما سقوط در عشق با سال یا حتی چند دهه پیش.

در سال های اخیر, Netflix با موفقیت احیا تعدادی از محبوب تلویزیون نشان می دهد با Arrested Development, راز, علم تئاتر و فولر خانه بودن چند نمونه نخست. ری بوت به طور کلی هرگز به عنوان خوب به عنوان اصل اما گاهی اوقات آن را خوب به نشستن و استراحت با چیزی آشنا, به عنوان مخالف به غواصی به چیزی کاملا جدید.

اخیرا Netflix آورده حل نشده و راز, رمز و راز, مستند با خزنده و نمادین آهنگ تم است که به عرضه در NBC در 1980s. در حالی که اسرار حل نشده در طول سال اطراف از شبکه به شبکه های زیر بنایی جان کلام نشان می دهد هرگز تغییر: برجسته, عجیب و غریب, ماوراء الطبیعه برخورد و جنایات حل نشده است که شامل هر چیزی از آدم ربایی و سرقت های مسلحانه به قتل است.

از اسرار حل نشده راه اندازی مجدد عرضه در Netflix بکشد در تاریخ 1 ژوئیه و ما در حال حاضر در حال دیدن گزارش که نشان می دهد منجر به یک تعداد معتبر راهنمایی به مقامات مختلف سرد موارد است.

صحبت کردن به صدای آمریکاتهیه کننده اجرایی تری دونن Meurer گفت که بهمن از راهنمایی شروع به ریختن در عرض چند ساعت از نمایش اولین:

پس از Netflix بکشد برتر “ما دریافت کرده اند, راهنمایی” Meurer گفت: ایالات متحده آمریکا امروز پنج شنبه. زمانی که آنها به نظر می رسد معتبر “ما تصویب آنها را به مقامات مربوطه. آن را تنها 24 ساعت است. ما امید وجود دارد بسیاری از مردم که هنوز هم تماشا نیست و شاید این آخر هفته آنها می نشست و شراب خواری قسمت و ما بیشتر منجر می شود.”

یک قسمت خاص از راه اندازی مجدد مراکز در مرگ 23 سال آلونزو بروکس. بروکس برای کسانی که ناآشنا با داستان رفت و گم شده در مارس 2004 پس از حضور در یک پارتی در کانزاس است. بدن خود را پس از آن یافت می شود چند هفته بعد در کنار یک نهر. بسیاری از جزئیات و شرایط اطراف بروکس’ ناپدید شدن و مرگ هستند عجیب و غریب, اگر نه کاملا مرموز است. و حالا که اسرار حل نشده است درخشان نور در این مورد راهنمایی شروع به در آمده است. به عنوان یک نتیجه FBI به تازگی بازگشایی تحقیقات خود را به بروکس قتل است.

با راهنمایی هنوز هم جاری شدن سیل در Meurer معتقد است که بروکس مورد می تواند مورد اول از دنباله ای از قسمت های جدید نشان می دهد کمک می کند تا حل کند. تمام گفته ها اسرار حل نشده در طول سال نیز کمک به حل 260 موارد است.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de