مدتهای اشکال آیفون می تواند اجازه می دهد هکرها دسترسی آسان به ایمیل اختصاصی برنامه

امنیت سایبر راه اندازی ZecOps کشف شده است که در iOS راه گریز می تواند به هکرها اجازه می دهد تا ظروف سرباز یا مسافر با ایمیل برنامه در اپل و iPads. iOS شده است در معرض این اشکال از آنجا که حداقل در سال 2012 زمانی که iOS 6 بیرون آمد. اگر آن را هر گونه آرامش به نظر می رسد مانند cybercriminals به شروع بهره برداری از این اشکال در سال 2018 است.
 

اضافی آسیب پذیری را ارائه آیفون کامل دسترسی به هکرها

با بهره برداری از گریز حمله می تواند خواندن و ویرایش و حذف ایمیل در برنامه ایمیل. و بدتر از همه کاربران بعید است که متوجه هیچ چیز غیر عادی در آخرین نسخه از آی فون سیستم عامل iOS 13 به غیر از یک رکود موقت در بهترین حالت. در برخی موارد شکست خورده حملات را در یک ایمیل که می خواند: “این پیام بدون محتوا.”
 
برای شروع حمله ارسال یک ایمیل به قربانی است. هنگامی که پردازش ایمیل حذف شده توسط آنها را که بدان معنی است که آنها را ترک هیچ اثری در اکثر موارد. در همان زمان قربانی می رود در مورد کسب و کار خود غافل است که خود را به صندوق پستی تحت حملات مداوم است.
 
از زمانی که ورودی کاربر را نمی خواهد نیاز به ماشه بهره برداری, و در موارد دیگر فقط مشاهده پیام خواهد شد به اندازه کافی اجازه می دهد تا نابکار بازیگران برای اجرای کد.
 
خوشبختانه هکرها نمی توانند تعامل در یک توده بهره برداری به عنوان اشکال نیاز به یک به طور خاص طراحی ایمیل برای هر هدف. هنوز این آسیب پذیری می توانید مشخصات بالا در افراد در معرض خطر و ظاهرا که در حال حاضر اتفاق می افتد.
 
هر ZecOps برخی از مشکوک اهداف شامل کارکنان از فورچون 500, سازمان, مدیران از سوئیس و شرکت های ژاپنی و همچنین MSSPs از عربستان سعودی و اسرائیل است. این شرکت همچنین معتقد است که یک دولت-ملت تهدید اپراتور می تواند در پشت این حملات است.
 
اپل آگاهی از این موضوع و برنامه ریزی برای رفع آن با اجرای iOS 13.4.5. کاربران بتا از iOS 13.4.5 در حال حاضر محافظت می شود بنابراین در حال حاضر کاربران دیگر ممکن است بخواهید برای غیر فعال کردن ایمیل نرم افزار و با استفاده از یک جایگزین به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر