موتورولا عرضه Moto G Stylus و Moto G Power در آغاز ماه, بنابراین اگر شما قبل از سفارش هر کدام از این mid-end دستگاه شما باید شروع به گرفتن آنها را امروز. هر دو گوشی در دسترس خواهد بود برای خرید در این هفته در حوزه های مختلف عمده فروشان در ایالات متحده از جمله بهترین خرید, B&H Photo خارج شده و آمازون است.اگر شما لزوما به دنبال گوشی مدل Moto G Stylus و Moto G قدرت را می توان به حال از ما حامل مانند AT&T, Sprint, Verizon, مترو توسط T-Mobile, گوگل, Fi, جمهوری بی سیم و تینگ برای بسیاری کمتر است.

برای مثال بهترین خرید و فروش گوشی Moto G Stylus برای $300, اما اگر شما نمی ذهن فعال کردن آن را در همان روز شما آن را خریداری شما می توانید یکی برای به عنوان کم به عنوان $150 (با حداکثر سرعت دویدن). از سوی دیگر موتور G قدرت کمی ارزان تر است در $250 اما Sprint ارائه می دهد یکی فقط برای $150 اگر شما آن را فعال کنید بر روی شبکه خود را.

به یاد داشته باشید که شما می توانید بین دو نسخه رنگ – دود سیاه و عارف نیلی. اگر چه هر دو موتورولا گوشی های هوشمند در حال حاضر ذکر شده در آمازون نیستند و در عین حال برای خرید در دسترس, اما آنها باید برای grabs در پایان هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de