آن را بسیار زیبا حک شده در سنگ بانوان و آقایان – LG پیچیده گرم خانواده گوشی های هوشمند بالا پایان است که مرده و به خاک سپرده شد, عنوان مالی (و خلاقانه) مبارزه mobile تقسیم کره مبتنی بر فن آوری های غول پیکر تصمیم گرفته است به حرکت به دور از “alphanumerical نامگذاریهای” در تلاش برای احیای و دوباره نویسی آن گل سرسبد صف.

سرد صدایی (و علاقه داشتن به دنبال) LG مخملی 5G به زودی خواهد آمد به جای G9 ال جی که به نظر می رسید محکوم چندین ماه پیش از انتشار است که هرگز اتفاق افتاده است که بدان معنی است که در پاییز گذشته را فورا فراموش شدنی G8X ال جی تنظیم شده است به پایین در کتاب های تاریخ به عنوان G-سری آهنگ قو.

به عنوان طولانی به عنوان شما مهم نیست “برخی از خراش/لکه های روی صفحه نمایش/طرف” شما می توانید با پرداخت هزینه به عنوان کمی به عنوان $237.99 برای GSM unlocked واحد در مرمت بیماری در یک “محدود” کمیت. اجازه ندهید نام فروشنده در حال اجرا این تبلیغی شما احمق یا به عنوان cph2020 است که در واقع یک بی veteran با یک جامد 99.7 درصد نمره مثبت بر اساس بیش از 7,500 مشتری رتبه بندی از 12 ماه گذشته به تنهایی.

در $237.99 شما هم نباید نگران باشید بیش از حد در مورد متوسط بررسی 6.4 اینچی گوشی که بسته های زیادی از 4000 میلی آمپر باتری و محترم 6 گیگابایت حافظه علاوه بر فوق state-of-the-art Snapdragon 855 SoC.
شما در واقع در ضربه خرید خاک اینجا و حتی اگر شما بعید است که به تحت تاثیر قرار توسط این دو رو به عقب دوربین سیستم-نمایش اسکنر اثر انگشت و یا آندروید 9.0 پای نرم افزار LG G8X ال جی را بریده OLED صفحه نمایش قوی طراحی جک هدفون و شارژ بی سیم قابلیت به تنهایی به این پسر بد ارزش امتحان کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de