بر خلاف AirPods OnePlus جوانه بنا به گزارش ها فروخته می شود در

تعداد بی شماری از شرکت ها در حال حاضر راه اندازی بی سیم گوشی که رقیب AirPods و بسیاری دیگر در روند توسعه خود را جایگزین. OnePlus سقوط به دسته دوم و, با تشکر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه Max J, ما در حال حاضر می دانم که برخی از اطلاعات بیشتر در مورد محصول.

این گوشی در سوال که انتظار می رود به نام OnePlus جوانه یا وان پلاس, غلاف ارائه خواهد شد یک AirPods مانند طراحی که پرش swappable راهنمایی سیلیکون استفاده می شود در برخی از گوشی های دیگر در حمایت از جهانی شکل حک شده از پلاستیک.

جدید از طرح OnePlus جوانه نشان می دهد این شرکت یکپارچه یک OnePlus گلوله های بی سیم Z-مانند بشقاب فلزی در پشت هر یک earbud. نیز وجود دارد یک حلقه قرمز در اطراف آن منطقه اگر چه معلوم نیست اگر این خواهد بود که در حال حاضر در تمام مدل ها.

بدون در نظر گرفتن این تصمیم کمک می کند تا حفظ یک نگاه منسجم در سراسر این شرکت طیف وسیعی از گوشی و باید بهتر افتراق OnePlus جوانه از جمعیت است.

بر خلاف AirPods که در دسترس هستند فقط در سفید Max J نیز امروز نشان داد که وان پلاس در حال برنامه ریزی یک سیاه یا خاکستری تیره نوع گوشی بی سیم است که به تصویر کشیده شده در این طرح بالا. یک مدل سفید است که هنوز هم انتظار می رود.

OnePlus جوانه های انتظار می رود به ایجاد یک مقام ظاهر ماه آینده احتمالا در کنار آینده OnePlus Nord گوشی های هوشمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de