اعلام نشده Samsung Galaxy A01 هسته ای به نظر می رسد کاملا عادی

بعدی ارزان قیمت گوشی های هوشمند در آینده از سامسونگ Galaxy A01 هسته ای به تازگی به بیرون درز آنلاین. اگر چه این دستگاه نشده است اعلام کرد و در عین حال مطبوعات رندر منتشر شده در اوایل امروز توسط Evan Blassهمراه با گزارش قبلی در مورد مشخصات آن رنگ یک تصویر عادی برای آینده کهکشان A01 هسته.این گوشی با ویژگی های هر یک از طراحی مدرن تمبر که ما می دانیم و عشق مانند گودی کمتر نمایش waterdrop شکاف یا سوراخ پانچ دوربین. چیزهایی که به نظر نمی آید بهتر است زمانی که می آید به سخت افزار هم به همین دلیل است که ما گمان تلفن خواهد بود بسیار ارزان است.

Samsung Galaxy A01 هسته ای به تازگی ساخته شده راه خود را به Google Play کنسول و مشخصات ذکر شده نیست که در همه. اول سامسونگ تصمیم به شامل یک چیپ ست MediaTek داخل همان است که قدرت های نوکیا 1 به همراه. همچنین کهکشان A01 هسته بسته فقط 1GB RAM, و 5+ اینچ صفحه نمایش HD.

خبر خوب این است که این کشتی ها در اندروید 10 پردازنده به طوری که یک به علاوه. به آن نام اعتقاد ما این است که یک کاهش داد و نسخه ای از سامسونگ کهکشان A01 یک تلفن که Verizon اضافه شده به آن ارائه در ماه آوریل است. آن باقی مانده است دیده می شود اگر A01 هسته آن را به ما, اما ما به شدت به آن شک با توجه به پایین آن مشخصات ورق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>