• سازمان بهداشت جهانی تاکید شده در روزهای اخیر است که هیچ زمان coronavirus درمان در حال صحبت و یا trialed می تواند به توقف و یا کشتن coronavirus که موجب جهانی همه گیر.
  • اما دانشمندان در حال مسابقه برای پیدا کردن یک coronavirus درمان است که کار خواهد کرد به همین دلیل است که یک گروه از انگلستان محققان در نظر گرفتن یک نگاهی از نزدیک در یک خانواده مشترک مورد آنها فکر می کنم ممکن است نشان می دهد وعده — دهان شویه.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بخشی از دلیل که چرا زندگی عادی به نظر می رسد بسیار دور در حال حاضر و به همین دلیل آن را هنوز هم خواهد بود در حالی که دیگر قبل از ما به طور کامل می تواند لذت بردن از لذت ساده و راحتی زندگی مدرن دوباره این واقعیت است که ما هنوز نمی دانیم که زمانی که ما در حال رفتن به دریافت دو چیز مهم مربوط به کوروناویروس. یکی این است که واکسن و درمان است که کمک می کند تا افرادی که تست مثبت برای این ویروس را قادر به مدیریت آن است.

به عنوان یک نتیجه, کنگره است که هنوز هم با توجه اضافی عظیم محرک اقتصادی برای کمک به ضرب و شتم ما اقتصاد هر چند ما به احتمال زیاد برای دیدن هر چیزی در امتداد آن خطوط در هر زمان به زودی. زندگی هنوز هم در یک نوع عجیب و غریب از برزخ در همه جا در ایالات متحده در حال حاضر و واقعا در همه جا در سراسر جهان هر چند دانشمندان و محققان در حال مسابقه برای پیدا کردن واکسن و درمان موفق برای ویروس. حتی اگر این بدان معناست که تلاش چیزی غیر معمول است که چه چندین انگلستان محققان در حال انجام — با بررسی اینکه آیا دریافت این دهانشویه می تواند با موفقیت حمله مرگبار coronavirus.

آنها به تازگی منتشر شده یک تجزیه و تحلیل اولیه در مجله تابعاستدلال که موجود تحقیقات بر روی ویروس های دیگر پشتیبانی از این ایده “است که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است در مورد اینکه آیا دهان شستشو می تواند به عنوان یک راه بالقوه برای کاهش انتقال (coronavirus).”

که قطعا یک قطعه نادر از اخبار خوب در ارتباط با زمان بیماری همه گیر در صورتی که خارج از نوبت به اين پرونده است. اگر چه به مطمئن شوید که سازمان بهداشت جهانی است که در ضبط با ارزیابی خود از این واقعیت است که حداقل در حال حاضر هیچ زمان coronavirus درمان می تواند به توقف و یا کشتن این ویروس.

بی انگلستان محققان فکر می کنم دهانشویه زاویه است با این وجود ارزش کاوش. والری o’donnell, co-مدیر دانشگاه کاردیف سیستم های ایمنی موسسه تحقیقات و نویسنده سرب از تحلیل منتشر شده در تابعو گفت: HuffPost UK که در حالی که امن استفاده از دهان شویه نشده در نظر گرفته شده است که هنوز توسط مقامات بهداشتی بریتانیا به عنوان یک امکان coronavirus درمان “[در] تست لوله آزمایش و محدود مطالعات بالینی برخی از دهانشویه حاوی به اندازه کافی شناخته شده virucidal مواد تشکیل دهنده به طور موثر هدف قرار دادن چربی های خون در شبیه احاطه ویروس ها.

“آنچه هنوز نمی دانیم این است که آیا موجود داروهايی فعال هستند در برابر لیپیدی غشاء (COVID-19).”

دانشمندان استرس است که هیچ کس نباید این را امتحان کنید و در عین حال با فرض این که آن را درمان و یا جلوگیری از شما را از ابتلا به این ویروس. در خلاصه خود را تجزیه و تحلیل آنها بیشتر توضیح است که: “تحقیقات برای تست این می تواند شامل ارزیابی های موجود و یا به طور خاص-طراحی فرمولاسیون جدید در طراحی خوب ویروسی غیر فعال سازی سنجش و سپس در آزمایش های بالینی. جمعیت مبتنی بر مداخلات می تواند انجام شود با در دسترس داروهايی با نظارت فعال از نتیجه برای تعیین اثر بخشی. این یک تحت تحقیق منطقه از عمده بالینی نیاز است.”

منبع تصویر: Stephen Lovekin/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im